2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای اصلا نبود ..من کته میذارم همین عنبر هم بزور خوب در میاوردم.نیم دانه خیلی تو کته له نمیپزه؟؟؟

اصلا .... شاید باورت نشه اما من پارسال همش خرده برنج عنبربو میگرفتم اصلا شفته نمیکردم . فقط باید یکم حواست رو جمع کنی.دونه کامل فقط برامهمون میگیریم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2731
من از قبل یه گونی 25 کیلویی دارم خیلی استفاده ندارم بیشتر اینور اونورم 😂😂

برعکس ما مصرفمون خیلی بالائه خیلی هم مهمون داریم ۴ تا کیسه برنج فروردین استفاده کردیم ماشالله هر یه روز یه قیمت 

ما هم نیمدانه طارم میگیریم

۱۰۵ بود بهمن

بعد واسه عید از طرف شرکت همسرم بهمون برنج طارم فریدونکنار دادن 

خیلی خوب و خوش طعم و قد 

وی باید گرون باشه😒

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2738
هاشمی 20تومن ،فروشنده گفت از هفته دیگه 25میشه

من یکشنبه ۲۵ گرفام🤦‍♂️

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

الان ک خوب ارزون شده  کیسه ای ۱۲۰بود الان شده ۸۰و۶۵

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

بچه ها استرس نگیرید توی بهار تابستون کلا قیمت برنج همیشه میره بالا دوباره پاییز میاد یکم پایین وقتی کشاورز برنجشون آماده بشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706