2733
2739
عنوان

بچه هاااااا بیاین برام از اتفاقای خوب زندگیتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 40 پست
شما بارداری؟

نه هنوز فرزندی خدا بهم نداده.ان شالله مورد رحمتش قرار بکیرم

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دعایی کردی ازدواج کرد؟

همیشه دعاش میکردم ولی این سری تو تا نذر کردم . خواست خدا بوده دیگه حتماً. یبار داشتم شله زرده مامانمو هم میزدم گفتم یه بخت خوب براش پیش بیاد و خودش بپزه . محرم بود. یکی ام ک گفتم ۲۵ تا لقمه نون پنیر سبزی درست کنه ببره جمکران . همشم با هزینه خودش😂😂😂 خب ۳۵ سالش شده بود و من واقعا دلم میخاست ازدواج کنه . 

2731
عزیزم به خدا اعتمادت کن بهترین زمان رو برای بارداری برات در نظر گرفته.

ان شالله ..اره درسته توکل به خودش

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع

آهاااا سفرهایی ام ک رفتم خیلی خوش گذشت و حال دلم خوب بود. مکه . کربلا. مشهد. و فوق العاده دلم میخاد ک برم سوریه. موقعیتشم پیش اومده بود ولی چون باید موقع رفت بدونه شوهرم میرفتم میدونستم مامانمینا نمیذارن نرفتم 😭😭 

همیشه دعاش میکردم ولی این سری تو تا نذر کردم . خواست خدا بوده دیگه حتماً. یبار داشتم شله زرده مامانم ...

خيلي باحال بود

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
اولیش شب عقدم بود توی دلم بهم الهام شد با این مرد خوشبخترین زنم..شوهرم قران رو باز کرد سوره ی نور او ...

انشالله عزیز الان که دارم میخونم پیامتو صدای اذان میاد خواستم به خاطر اون سوره نور بهت التماس دعا بگم تا دعام کنی 

الان منم دم اذان برای ارزوهات دعا میکنم 

2738

شنیدن خبر قبولیم تو دانشگاه فرهنگیان.وقتی ک گوشیمو بعد دوسال ونیم روشن کردم دیدم کسی که مینردم براش و رفته بود بهم پیام داده ک جوابشو بدم..ب دنیا اومدن خواهرزاده هام.خبر قبولی داداشم تو دانشگاه فرهنگیان..شبب خاستگارین بعد از چهارسال تلاش من و عشقم برای بهم رسیدن..اما روزهای بد زندگیم بیشمارن

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .