2733
2734

اون لحظاتی که منفجر شدید از خوشحالی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه مریضی سخت داشتم دارم خوب میشم اولین صبحی که از خواب پاشدم دیدم بهتر شدم از خوشحالی داشتم پرواز می کردم

قدر سلامیتون رو بدونید بچه ها

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2738

اتفاقای خوب زندگیم‌ مربوط به زمانهایی هستش که یه خواستگار فوق العاده تووووپ برام‌ میاد، ازونایی که حتی تو خوابم نمیبینم.. ولی بعدش جور نمیشه.. یا اونا نمیپسندن یا بابام اینا

خییلی ازین موردا داشتم برای یه لحظه اینقد خوشحال میشم که انگاری قلبم‌میخاد از جااش درآد ... ولی ..😥

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍

اولیش شب عقدم بود توی دلم بهم الهام شد با این مرد خوشبخترین زنم..شوهرم قران رو باز کرد سوره ی نور اومد قبلش عاقد بهش گفته بود سوره ی نور رو در بیار..ولی شوهرم اروم لباشو تکون داد و داشت دعا میکرد و یهو قران رو باز کرد و سوره ی نور اومد برای همتون این لحظه رو ارزو دارم

اتفاف بعدی که منو هیلی خوشحال میکنخ ازدواج دوتا ابحی هام است ولی هنوز محردن لطفا براشون دعا کنید و بعدی بچه دار شدنم است که انشالله بزودی منم مادر شوم به حق این اذان

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
تولد بچه خواهرم...رتبه خواهر کوچیکه ام که اومد...قبولی دکترا خواهر بزرگه..کلا خوشحالیام مرتبط با خوا ...

عزززیزم🤩 خدا کنه خواهر منم رتبه ش خووب شه.. خیلی دوسش دارم... خواهر کوچیکمه

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2706