2733
2739
عنوان

کیا مادرشون از مادرشوهرم بدتر بیایین دردل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 40 پست
منم همینو گفتم خواهرم میگه زشته نکن ..به خدا شوهرم کارمنده اموزش پرورشه الان چند ماهه وضعمون به خاطر ...

مگه اون موقع که مادرت اون حرفا رو به تویی که الان حامله ای و از هر موقع دیگه حساس تری زد خواهرت چیزی بهش گفت که مامان زشته اینارو نگو وضعتونم بد باشه دیگه یه دوتا تیکه لباس نوزادی و یه چند بسته مای بیبی ویه دست رخت خواب بچه که هزینه زیادی نداره انشالله وضعتون خوب شد براش سرویس خواب و روروعک وخیلی چیزای دیگه میگیری شده از گرسنگی ادم بمیره بهتره تا کسی سرش منت بذاره حتی مامان خود ادم باشه

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
من اصلا وظیفه مادرم ندونستم که سیسمونی بخره و از شوهرم خواستم بخره تازه هر موقع هم میخوایم بریم خرید ...

شوهر من از اول گفت ما رسم نداریم خودمون میخریم 

باز اونجا هم مامانم یه دعوا راه انداخت که شوهرت چی میگه من تو فامیل خودم ابرو دارم فردا میگن بدبخت بود به دخترش سیسمونی نداد ...تازه واسه خواهرم صد برابر من خرج کرده چون شوهر خواهرم فامیل خودشه شوهر من غریبه است

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من از اول گفت ما رسم نداریم خودمون میخریم  باز اونجا هم مامانم یه دعوا راه انداخت که شوهر ...

شوهر منم اصلا رسم ندارن ولی به خانوادش گفته مامانه من خریده. لزومی نداره کسی بفهمه

دخترم تمام زندگی من
2728
منم درگیر همین منت گذاشتنا هستم، تصمیم گرفتم رابطمو خیییییییلی کم کنم در حد تلفن اونم اگه خودش زنگ ز ...

منم همین کارو میکنم تا چند روز پیش ۲۴ ساعت با ماشین در خدمتش بودم اینور ببر انور ببر الان دیگه میخوام نرم نیام 

شوهر منم اصلا رسم ندارن ولی به خانوادش گفته مامانه من خریده. لزومی نداره کسی بفهمه

ولی مادرت دیگه نمیره هر جا بشینه پز سیسمونی که داماد خریده رو بده اونم به اسم خودش

منم همین کارو میکنم تا چند روز پیش ۲۴ ساعت با ماشین در خدمتش بودم اینور ببر انور ببر الان دیگه میخوا ...

آره سنگین باش، بعدشم مادرت تو رو کوچیک کرده چرا تو زنگ بزنی معذرت خواهی؟! همین کارا می کنیم که همه واسمون شیر میشن

بعضی وقتا خانواده ی خود آدم از همه بدتره

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻
2738

الهی بمیرم برای دل شکسته ات

من مادرم الحمدلله خوبه . اما بابام .‌وای از بابام .‌چه میکنه با دل داغونه من .

از خانواده شوهرم متنفره . از پدرشوهرم متنفره . منم گذاشته کنار اونا .‌یعنی فقط حرصم میده تا دلش خنک بشه . نمیدونی چیا میکشم و کشیدم . کلا انگار از پدری برای من استعفا داده . ولم کرده به امان خدا . خدا برای کسی نخواد فقط .

میفهممت عزیزم .‌سرکوفت برای چیزی که مقصرش نیستی . خیلی زور داره . اشکم دراومد به ولله

مگه اون موقع که مادرت اون حرفا رو به تویی که الان حامله ای و از هر موقع دیگه حساس تری زد خواهرت چیزی ...

همین کارو کردم خودم پول پس انداز دارم تو بورسم هستم رفتم باهاش یه دستبند کلی لباس بچه گرفتم تخت کمدم اصلا نمیخوام

الهی بمیرم برای دل شکسته ات من مادرم الحمدلله خوبه . اما بابام .‌وای از بابام .‌چه میکنه با دل داغو ...

پدرم که بدتر از همه شوهرم برای عمل قلبش وام ۳۰ میلیونی گرفته ضامنم شده هر ماه قسطشو نمیده با کلی گریه حرص دادن من میره واریز میکنه اخه وام از حقوق ماست تا نده حسابمون مسدود میکنن....الان گفته از ریخت فلانی خوشم نمیاد پاشو نزاره خونم منظورش منو شوهرم هستیم

منم همینو گفتم خواهرم میگه زشته نکن ..به خدا شوهرم کارمنده اموزش پرورشه الان چند ماهه وضعمون به خاطر ...

مادر منم همینطوریه .هیچی بهم نمیده حتی جهازم نداد تک دخترم .خودم با بدختی جهاز خریدم با پس انداز خودم خریدم شوهر منم اموزش پرورشیه معاون مدرسه هست .روز مادر .شوهرم صد تومن ب مامانم پول داد .مامانم قهر کرد ک باید طلا میداد کلی حرصم میده 😕😕😕

مادر منم همینطوریه .هیچی بهم نمیده حتی جهازم نداد تک دخترم .خودم با بدختی جهاز خریدم با پس انداز خود ...

الهی عزیزم ما که پارسال روز مادر گوشواره خریدیم براش فرداش رفت فروخت گفت ریز بوده 

2706