2726

بچه ها من کلا بارداری سختی داشتم  دعوا..کتک کاری  طلاق کشی....سکته پدرم ۵ تا عمل رو ش کردن ... امینوسنتز .....قند بارداری ...ویار شدیدتا ماه ۵ خلاصه کنم هر بلایی سرم اومد تا الان که ۸ ماه شدم ..حالا چند روز پیش مامانم اصرار کرد که بیا بریم تخت کمد نوزاد ببینیم برای سیسمونی ..(اینم بگم که من نه مادر شوهر دارم نه پدر شوهر خانواده همسرم هم رسم سیسمونی دادن ندارن ولی چون مادرم به خواهرم سیسمونی عالی داده میگه به توهم میدم.)..وقتی رفتیم تو مغازه همش دنبال رنگای داغون ....جنسای بنجول بود ارزون بود بعد خونه من کلا جا نداره من گفتم فقط یه تخت نوزاد میخوام با رنگ صورتی ...مامانم یهو شروع کرد به توچه میخوام بهتون کمک کنم شما بدبختین هر چی دلم بخواد میخرم حتی از سمساری منم دلم شکست گفتم نمیخوام بگیری اصلا وقتی میخوای منت بزاری ..یا وقتی سلیقه من مهم نیست اصلا چرا منو از اونور شهر کشوندی بیام با ماشین این ور اونور الان سه روز قهر کرده جوابمو نمیده دوباره زنگ زدم من معذرت خواستم باز هر بار کلی بهم حرف میزنه ببخشید زیاد شد به نظر شما من چی کار کنم حالم خیلی بده؟؟؟😭😭😭

خدایا به حق خودت نی نی منم سالم سالم باشه 

من جای تو بودم به هیچ وجه سیسمونی که هیچ یه لنگه جورابم قبول نمیکردم ازشون

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی....مادر منم آبرومو برد ازبس گفت بچه هات کاپشن ندارند ندارند ندارند

آخرشم به خواهرام گفت پول بدین واسه تولد بچه هاش کاپشن بگیریم 

یعنی آبروی منو کامل برد

درحالیکه کاپشن سال قبل بچه هام بود هنوز 

هرچی ازش خواهش کردم جایی نگه ول کن نبود

2728
من جای تو بودم به هیچ وجه سیسمونی که هیچ یه لنگه جورابم قبول نمیکردم ازشون

منم همینو گفتم خواهرم میگه زشته نکن ..به خدا شوهرم کارمنده اموزش پرورشه الان چند ماهه وضعمون به خاطر گرونیا بد شده ولی نمیدونم چرا مامانم اینجوری میکنه

الهی....مادر منم آبرومو برد ازبس گفت بچه هات کاپشن ندارند ندارند ندارند آخرشم به خواهرام گفت پول بد ...

اخه چرا مادر ادم الان من نشستم گریه میکنم  یا حرصم میده عین خیلش نیست واقعا؟؟

من اصلا وظیفه مادرم ندونستم که سیسمونی بخره و از شوهرم خواستم بخره تازه هر موقع هم میخوایم بریم خرید میگم بادی مادر و خواهرم باشن نظر بدن..

توقع داشتن باعث ازار خود ادم میشه.. شما هم خودتون بخرین هم سر خودتون بلنده هم بچتون حتی اگه کم و ارزون باشه

دخترم تمام زندگی من
آخی عزیزم😯همیشه ی چیزی باید باشه تا اذیت بشیم منم الان 8 ماهمه بسلامتی نینیت بغل بگیری

امیدوارم هیچ کس مثل من سختی نکشه تو بارداری

منم درگیر همین منت گذاشتنا هستم، تصمیم گرفتم رابطمو خیییییییلی کم کنم در حد تلفن اونم اگه خودش زنگ زد

آدم باید عزت نفس داشته باشه

یه ضرب المثل ما داریم که میگن حیف تَشت زری که موش مرده ای روش باشه...

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻

بگو دوستم مامانش پول داد خودش رفت به سلیقه خودس خرید کرد،، تو هم اونقدر ک میخوای خرج کنی بده خودم بخرم اینترنتی میخوام بخرم یا از اشنامون بخرم و این حرفا،، وگرنه هبچی دیگ بگو من دست دو نمیخوام،، بنجل هم نمیخوام،، فلان چیز احتیاج دارم بیشترش جا ندارم بزارم،، میخوای بخر نمیخوای نخر مامان مهربونممم، یه بوسش م بده و خلاصصص

2706