2752
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرمو مادر شوهرم پر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3631 بازدید | 140 پست
تایپیک قبلی هست توضیحات 

آره خوندم الان. 

خب بنظرم وقتی شرایطت اینجوریه، عقد کن منتها حتماً حق اشتغال و مسکن و... رو هم بگیر. 

وقتی میگی میتونی رامش کنی روز عقد رامش کن و بگیر. 

تو تاپیک قبلیت گفتی خانوادت شهرستانن و از این جریانها خبر ندارن، یعنی از نامزدیت بی اطلاع هستن؟ 

یا از اینکه نامزدت قبلاً زن داشته و تو هم باکره نیستی، اطلاع ندارن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ربط به احترامی داره که برات قائلن  

گلم حالا الان  دیگه استارتر بخاطر شرایط و اطمینان از انتخابی که داره، خودشو زنه اون میدونه. هرچند نامزد باشن. 

فقط میخواد بدونه چکار کنه که شوهره بزاره بره سرکار. 

2731

کلا خیلی تلاش داری خودتو توجیه کنی ولی کارت اشتباست حالا باکره نیستی که مهم نیست این همه دختر باکره نیستن و ازدواجای خوبی می کنن اون دوران گذشت که بکارت مهم بود خودتم می دونی اینا رو ولی عشق کورت کرده و چشماتو بستی لطفا منطقی فکر کن و خودتو و اون شوهرتو حتی نجات بده چون اگه بدونی داری اشتباه می کنی زندگی اونم خراب کردی

آره خوندم الان.  خب بنظرم وقتی شرایطت اینجوریه، عقد کن منتها حتماً حق اشتغال و مسکن و... رو هم ...

فقط پدرم از اینکه نامزد داشته بی اطلاع مادرمم از اینکه وقتی من بودم داشته بی اطلاع و اینکه مامانم فکر میکنه قبل از من نامزد داشته ک برای ما ی چیز عادیه ک نامزد داشته بهم خورده باکره گیمم بابام نمیدونه خواهر برادرام همه چیزو میدونن

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
گلم حالا الان  دیگه استارتر بخاطر شرایط و اطمینان از انتخابی که داره، خودشو زنه اون میدونه. هرچ ...

دقیقا 

کلا خیلی تلاش داری خودتو توجیه کنی ولی کارت اشتباست حالا باکره نیستی که مهم نیست این همه دختر باکره ...

ن 100 درصد مطمئنم چون عشق کورم نکرده یکساله داریم زندگی می‌کنیم باهم زیر یک سقف توجه داشته باشید ک اولین سال زندگی مشترک سخت‌ترین ساله چون باید ب تفاهم رسید ک ما هم مسائل و مشکلاتی داشتیم ک حل شد

ن 100 درصد مطمئنم چون عشق کورم نکرده یکساله داریم زندگی می‌کنیم باهم زیر یک سقف توجه داشته باشید ک ا ...

تو چند سالته آفرینش؟ 

شوهرت چند سالشه؟ 

مطمئن هستی که حاضره از تهران بیاد شهرستان، یعنی شهر شما؟ 

تو چند سالته آفرینش؟  شوهرت چند سالشه؟  مطمئن هستی که حاضره از تهران بیاد شهرستان، یعنی ...

من 29 اون 33 مطمئن نیستم بیاد از اول قرار بوده تهران زندگی کنیم الان تازه دارم نظرش رو عوض میکنم ک بیاد شهر من

من 29 اون 33 مطمئن نیستم بیاد از اول قرار بوده تهران زندگی کنیم الان تازه دارم نظرش رو عوض میکنم ک ب ...

اگه بیاد خب خوبه، اگه نیاد کارت سخت تر میشه. 

سعی کن قلق شوهرتو بدست بیاری و روشهای موفقیت تو زندگی زناشویی رو. 

الان احساس نمیکنی بعدا خیلی لازمت میشه. 

خوشبخت باشی عزیزم

اگه بیاد خب خوبه، اگه نیاد کارت سخت تر میشه.  سعی کن قلق شوهرتو بدست بیاری و روشهای موفقیت تو ...

مرسی مرسانا گلم شوهر من مث ی بچه اس نازش کنی مهربون باشی جونشو هم بهت میده چون مادرش این حسو بهش نداده مخصوصا وقتی میگم دوقولو میارم برات ذوق میکنه و راضی ب اومدن میشه آخه وحشتناک بچه دوستداره 

مرسی مرسانا گلم شوهر من مث ی بچه اس نازش کنی مهربون باشی جونشو هم بهت میده چون مادرش این حسو بهش ندا ...

مرد خوب نعمته

تحصیلات جای معرفتو نمیگیره. 

فقط سعی کن جوری نباشه که اختلاف سطح تحصیلات بینتون فاصله بندازه. 

ان شاء الله همیشه

خوشبخت باشی عزیزم