2737
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرمو مادر شوهرم پر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3627 بازدید | 140 پست
استارتر برو مشاوره شاید حرف مشاور روت اثر بذاره  شوهرت زن داشته نگفته الان اجازه کارو تحصیل نم ...

تقریبا یکساله باهم زندگی می‌کنیم زیر یک سقفیم هرچی داشت رو دیدم ولی بدترین شرایط رو باهم گذروندیم 

مهربونا میشه با قلب پاکتون 1 صلوات مهمونم کنید مسئله زندگیم حل شه ❤️❤️
عزیزم لطفا تصمیم عاقلانه بگیر خیلیا میگن تو با شوهرت زندگی میکنی با مامانش که زندگی نمیکنی اما درست ...

الهی بگردممممم برات عزیز دلم... خدا خودش چاره سازی کنه قلق نداره ک رامش کنی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همینکه بچه ننه باشه خیلی بده باورکن منم عاشق همسرم بودم اما الان جوری شده بیزارم ازش..

بابا بچه ننه نیست اگر بود چندماه توخیابون تو ماشینش نمیموند تا ب حرف مامانش گوش نده

2728
خوب توزندگی مشترک که همیشه این حور نیستش  خصوصا با این تفاوتا واخلافات وسابقه بد شوهرت شما ال ...

وقتی فهیمدم نامزد داره ک زنش شده بودم بعدم یکساله زندگی مشترک داریم از گل و بلبل ب تفاهم رسیدیم

بابا بچه ننه نیست اگر بود چندماه توخیابون تو ماشینش نمیموند تا ب حرف مامانش گوش نده

بازم خودت بهتر میدونی اما برا کارت عقب نکش که شوهرت عادت میکنه به حرفای خاله زنکی بها بده...با حرف زدن راضیش کن

2738
یا ادعایی که میکنی که انقد ازش سری دروغه یا عقلت کمه، خدا کمکت کنه

نامزد قبلیم میدونی چرا بهم زد؟ چون تومور مغزی گرفتم خوش خیم بود هیچی نشد و فقط جراحی داشتم ترکم کرد نمیدونی وقتی قلبت میشکنه وقتی عیب میاد روت وقتی فامیلت ی جور دیگه نگاهت میکنه وقتی نامزدت میگه مادرم میگه ن این بخاطر اون مریضیش دیگه سالم نیست وقتی انگ سرطانی بهت میچسبونن وقتی ی موجود 100%احساساتی حساس و مهربون باشی قلبت هزار پاره میشه و وقتی یکی دیگه میاد ک هیچیت براش مهم نیست ن بیماری ن گذشته و ن قیافه و فقط لطف مهربونی حمایت و عشق میبینی ازش تحت هیچ شرایطی ازش نمیگذری عزیز جان نشستن و نظر دادن راحته اما با شرایط طرف مقابل روبرو شدن سخته من بعداز جدایی از نامزد اولم دریچه ی قلبمم شل شد... با رفتن اون اولی تمام معیارهام عوض شد... عاشق ی زندگی معمولی ولی آروم شدم ک طرف مقابلم دوستم داشته باشه و براش مهم باشه تمام غرورم رو کنار گذاشتم 

شکست تو انتخاب اولت باعث شده تو انتخاب دوم اشتباه بزرگی بکنی چرا پیش مشاور نمیری

گفت ازدواج کن چون در جریان کل زندگیم بود 

بهش بگو چون دوستش داری و میخوای باهاش زندگی کنی وبچه بیاری وبرای عاقبت بچه هاش هم خوبه که یه خورده ب ...

ای جانم مرسی بانو جان ک مهربانانه و امیدوارانه برام پیام گذاشتی ❤️

حیف واقعا کاش من جای تو بودم  آرزوی داشتن ی شغل خوب رو ب گور میبرم  شوهر نکنی چی میشه مث ...

عزیز جان پزشک نیستم میکروبیولوژیستم

2706