2733
2739
عنوان

توروخدا کمک کنیددخترم ازبین رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 84 پست
یعنی دکتر بهش ااو آر اس نداد؟

منم همین سواله برام

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای پسر منم همسن دختر توعه ۴ روزه اسهال داره خوب نمیشه..دکتر گفت ویروسیه😭😭😭😭

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
2731
منم همین سواله برام

پسرمنم اسهال شد بهش پودر داد زیاد خوب نبود قرص جوشان او آر اس واسش گرفتیم خیلی خوبه .اگه شدید نباشه اسهال نباید جلوشو گرفت که ویروسا از بدن خارج بشن ولی خب دیگه اگه ببینی پوست بچه خشکه دهنش خشکه بازی نمیکنه بیمارستان لازمه سرم بزنن.

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
یعنی ببرمش بیمارستان

بله

زود ببرش

پسر دوستم هم همسن دخترته

۴ پنج روزی میشه اسهال بود

۲ روزه که ادرارم نورده بود انقدر آب بدنش کم شده بوده

حتی چشاشم ننیتونست باز کنه

از دیروز تو بیمارستانه

میگه بعد سرم بازم اسهالش شروع شد ولی امروز حالش بهتر شده

اگه دوست 

نبردبش بیمارستان

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
2738
پسرمنم اسهال شد بهش پودر داد زیاد خوب نبود قرص جوشان او آر اس واسش گرفتیم خیلی خوبه .اگه شدید نباشه ...

بازی که اصلا نمیکنه

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
خانومایی که بچه هاتون اسهال ویروسی گرفتن کدون شهرید؟،؟

تهران

ویروسی باید بزاری دورش بره معمولا ی هفته اسهاله.بهش مایعات زیاد بده چایی کمرنگ پونه و نعنا دم کن.آب سیب بده.قرص جوشان او آر اس‌.اگع غذام نمیخوره واسه اسهالشه سعی کن تخم مرغ آبپز و کته بدی بخوره تو ماستشم پودر سنجد بریز .

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
نبردبش بیمارستان

دوبار دکتر بردم گفت بستری نمیخواد ولی امروز میبرمش دوباره 

از دیگران شکایت نمی‌کنم..بلکه خودم را تغییر می‌دهمچرا که کفش پوشیدن راحت‌تر از فرش کردن دنیاست.
بازی که اصلا نمیکنه

ی دکتر ببر .ولی ویروسی باید دورش بگذره .چند بار در روز دفع داره؟