2733
2739
عنوان

توروخدا کمک کنیددخترم ازبین رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 84 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی نمیخوره اصلا

چرا چهار روزه اینطوره دیروز بردی تازه یه روزه دارو میدی یکم صبر کن خودت طبعشو میشناسی موز واسه یکی خوبه یکی نه مثلا مسر خواهرم موز میخوره بدتر میشه 

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

کته برنج با هویچ هم خوبه،،سیب زمینی رنده کن ابشو بگیر بزار ته بزنه بعد یه قاشق از نشاسته ی اون بده بخوره

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔

خانم واقعا بچه رو با این وضعیت نگه داشتی تو خونه؟

باید ببریش بیمارستان بستری شه خیلی خطرناکه این وضعیت اب بدنش کم میشه که

زود ببر بیمارستان باید سرم قندی نمکی بهش بزنن

او ار اس هم براش تجویز میکنن بهش بده

💏"You & me 💕make a wonderful "We
2738

یعنی دکتر بهش ااو آر اس نداد؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

عزیزم احتمالا چیزی که میکروبی بوده خورده و بدنش داره آلودگی رو ازبین میبره، نگران نباش با آرامش فقط مواظبش باش و بهش برس ان شاءالله زود خوب میشه..

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾

دارو چی داد؟

کته ماست،محلول او ار اس ،دم نوش نعناع با یه کوچولو نبات 

نگران نباش ،عندگوان تاپیکت دلمو لرزوند...خدا نکنه از بین بره این چه عنوانی بود😁

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
دیروزبهش به زوردادم امروزم میدم نمیدونم چیکارکنم 

اب و مایعات بده حتما بدنش دچار کم ابی نشه

موز خیلی خوبه اگه بخوره

ویروس هنوز تو روده هاشه تا دفع کامل اسهال میره

بهتر نشد ببرش سرم وصل کنن

یعنی ببرمش بیمارستان

فقط ببر بیمارستان 

او آر اس خوبه

اما برا بچه که در این حد بیرون روی داره نمیشه منتظر اثر کردن دارو گیاهی شد 

سریع ببر بیمارستان

شاید یکی دو شب هم موند اما خیالت راحتتره

باورکن بعضی ها تنهاترت میکنند. 🥺🥺