2733
2739
عنوان

توروخدا کمک کنیددخترم ازبین رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 84 پست
موز میدی بهش خانم؟

دیروزبهش به زوردادم امروزم میدم نمیدونم چیکارکنم 

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازیکی شنیدم میگفت نیم لیترآب رو یک قاشق شکر ویک قاشق نمک بریزتوش وبجوشون بعد ک سرد شد بده بچه بخوره مثل آب عادی میشه خیلی واسه اسهال خوبه

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤
2731
آب بدنش نذار کم بشه چیزای شیرین مثل نبات داغ ندی ها آب میوه هم نده محلول او آر اس داری؟

نه ازکجابایدبگیرم

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  
2740

یه قاشق روغن بادام بده بخوره تجربه ی مامان بزرگم برا بچه های کوچک،،

اگر می‌خواهید یک نفر را بکشید پیشنهاد میکنم اول به او محبت کنید، خاطره بسازید، ساعت ها با او وقت بگذرانید، غافلگیرش کنید به هر بهانه ای،شادی اش را باعث شوید، برایش سنگ صبور باشید.... اینگونه زندا اش میکنید................. و دقیقا زمانی که به جز شما کسی را در زندگی اش ندارد رهایش کنید.... او را در بدترین شرایط زندگی اش.. درست وقتی که به شما بیش از هر کس دیگه ای نیاز دارد تنها بگذارید... ودر آخرین مسیجتان برایش آرزوی خوشبختی بکنید...... شک نکنید او خواهد مرد.... هر روز از نو می‌میرد و تا عمر دارد آن آدم سایق نمی‌شود.............................. وقتی که درست زیر پاهایشان لهت کردند بالای سر میگذارنت به عزت و شرف لا اله الا الله............. خوشبحال سنگ که نداره دل تنگ........................                       زخم که قدیمی بشه یا میشه ماندگار یا میشه یادگار💔

حتما حتما او آر اس بده بهش فقط حواست باشه پودر و آبشو اندازه بریزی 

هر وقت بیرون روی داشت بهش بده بخوره 

نخورد هم با سرنگ یه جوری بریز تو دهنش

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

پسر من هر کاااری کردم خوب نشد قرص جوشان او آر اس طعم دار بگیر به زور بده بهش.در ضمن اشتها نداره زورش نکن غذا بخوره فقط مایعات.میوه سیب رنده کن بزار قشنگ سیاه بشه بهش بده‌.پودر سنجد و بلوطم امتحان کن

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
کجا زندگی میکنی؟ باید تواین شرایط بستری شه بدنش کم اب شه خیلی خطرناکه..

یعنی ببرمش بیمارستان

2706