2733
2739
عنوان

زندگی در تهران با شهرستان؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حیف ازکارت استعفا بدی ... اونم وقتی کارمند رسمی هستی  نکن اینکار و...حداقل مرخصی بگیر شاید توا ...

برای خودمم خیلی سخته بعد از همه تلاش راحت از کارم دست بکشم

خدایا تو قدر مطلق منی                                            با تو همیشه احوال من مثبت است
اگر تصمیمت هم بر نرفته تو این دو سال مرخصی بی حقوق ممکنه به تهران انتقالی بدن؟؟

اگه بتونم جایگزین پیدا کنم موافقت میکنن یا پارتی

خدایا تو قدر مطلق منی                                            با تو همیشه احوال من مثبت است
2731

عزیزم می خوای راهنماییت کنم تجربه خودم و میگم 

الان اول زندگیته  نه مدرسه بچه مهمه که بری شهر بزرگ تر نه اونقدر امکانات تهران وسوسه بر انگیزه که کارت و ول کنی 

اگه زرنگ باشی همین شهرستان می مونی پول پس انداز می کنی باور کن ده سال دیگه من و دعا می کنی  تو این گرونی با مهدهای گرون تهران و ترافیک 

اصلا ارزش نداره 

یه شش سال دندون رو جیگر بزار بقیه عمرت و کیف کن

اتفاقا این و از من بشنو  زن و شوهر تو غریبی قدر همدیگر و می دونن 

راحت تو شهر کوچیک زندگیت و بکن

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
تهران چیه.اگه شهرستان از لحاظ امکانات چیزی کم نداره شهرستان خوبه...تو تهران نصف عمر ادم تو شلوغی و ا ...

خودم شخصا تهران یا شهرستان برام مهم نیست فقط برای آینده پسرم تهران بهتر نیست؟

2738
من بودم میرفتم تهران با حقوقِ کمتر.بچه کوچیک خیلی سخته.پرستاری؟

اولویت اول با پسرمه

بله

برای آینده پسرت تهران بمون صددرصدپیشرفت توی تهران بهتره حتی بهترمیتونی بچتوتربیت کنی .باورکن توی شهرستانامخصوصااگه شهرکوچیک باشه حتی ی کلاس آموزشی درست وحسابی نمیتونی بچتوبفرستی

خدایاشکرت

توی شهرستانهاوروستاهاکلی استعدادنهفته ولی هیچ امکانی برای کشف این استعدادهانیست ولی تهران حتی ی کله پوک هم میتونه یهویه استعداددرخشان بشه اینقدرکه سیاست دولت غلط بوده وتمام تمرکزشوگذاشته روی تهران وهمه ی امکانات برای اونجاست 

خدایاشکرت

نه عزیزم..شاید تهران از هر لحاظ امکانات بیشتری نسبت به شهرستان داشته باشه ولی ترسها اذیت ها خطر های خاص خودشم داره..اب و هوای گرم و الودگی و ترافیک چیزایی ان که صرفا فقط برای من غیر قابل تحملن...

اگه خانواده تون  تو هران نبودن میگفتم بدون تردید برو شهرستان...وقتی کمی نبود خانواده دچار تردید میکنه منو..چون شاغلم هستین کسی نیست تو نگه داری بچه کمک دستتون باشه...به هر کسی هم که نمیشه اعتماد کرد

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
2706