2410
2553

سلام
دوستان میشه لطفا مشورت بدین

من کارمند رسمی هستم با 8 سال سابقه درمرکز یه استان و همسرم کارمند رسمی در شهر تهران

با انتقالی من  از شهرستان به تهران موافقت نمیشه اما برای انتقالی همسرم به شهرستان مشکلی وجود نداره

ما ساکن تهران هستیم و تهران خونه خریدیم

خانواده خودم و همسرم تهران هستن اما سایر اقوام من در این شهرستان، یه فرزند 7 ماهه ام دارم

بنظر شما چکار کنم؟😔

فعلا مرخصی بدون حقوق بگیرم تا دو سال؟

یا استعفا بدم از محل کارم و در یه بیمارستان خصوصی در شهر تهران باحقوق کمتر مشغول بشم؟

ویا همسرم انتقالی بگیره به شهرستان و محل زندگیمان رو تغییر بدیم؟

خدایا تو قدر مطلق منی                                            با تو همیشه احوال من مثبت است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
تا الان چکار می کردید؟

استعلاجی برای بارداری و استعلاجی زایمان 

اما از ماه دیگه باید برم سرکار

خدایا تو قدر مطلق منی                                            با تو همیشه احوال من مثبت است
مرخصی زایمان داشتید. قبلشم رفت و آمد؟

قبل رفت و آمد بعدش یه مدت ادامه تحصیل و ماموریت بودم

حیف ازکارت استعفا بدی ... اونم وقتی کارمند رسمی هستی 

نکن اینکار و...حداقل مرخصی بگیر شاید تواین دوسال فرجی شد

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2706