2733
2734
عنوان

زندگی در تهران با شهرستان؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 43 پست

اگه کار رسمی دارید حیفه ...سعی کنید مرخصی بگیرید و دنبال کارها انتقال باشید ....اگرم آینده پسرتون مهمه پس بیاید تهران و جای خصوصی کار کنید درآمد کمتر اما آرامش بیشتر

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
توی شهرستانهاوروستاهاکلی استعدادنهفته ولی هیچ امکانی برای کشف این استعدادهانیست ولی تهران حتی ی کله ...

درسته بیشترین امکانات آموزشی و تفریحی تو تهرانه

خدایا تو قدر مطلق منی                                            با تو همیشه احوال من مثبت است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر خانوادت برای نگه داشتن پسرت ازت حمایت میکنن و نمیخوای براش پرستار بگیری بیا تهران زندگی کن با همون  حقوق کمتر اما اگر قرار به پرستار گرفتن هست برو شهرستان ۴-۵سال زندگی کن پسرت که بزرگتر شد و اماده حضور تو اجتماع و کلاس و مدرسه برگرد تهران چون صد در صد امکاناتی که توی تهران هست هیجا نیست 

توی شهرستانهاوروستاهاکلی استعدادنهفته ولی هیچ امکانی برای کشف این استعدادهانیست ولی تهران حتی ی کله ...

بهمون علته که تهران انقد شلوغه و همه کوچ کردن اونجا بیش از ظرفیتش جمعیت داره هم زندگیو برا تهرانی ها سخت کرده هم کسایی که بعدا رفتن اونجا..

ولی خب تو شهرستانهاهم پیگیر باشی و تلاش کنی فک نمیکنم استعدادت کور شه...چون وقتی یکی علاقه و استعدادشو پیدا کنه به هر طریقی راهشم پیدا میکنه

این نیز بگذرد!!!😏😏😏😏😏
2731
خودم شخصا تهران یا شهرستان برام مهم نیست فقط برای آینده پسرم تهران بهتر نیست؟

خیر 

من خودم یزد هستم وهیچ چیزخوبینیست که تهران داشته باشه ویزد نداشته باشه جز استرس و ترافیک وشلوغی و گرونی وفساد تو تهران چیز بیشتری نسبت به شهرهای دیگه وجود نداره

اگر خانوادت برای نگه داشتن پسرت ازت حمایت میکنن و نمیخوای براش پرستار بگیری بیا تهران زندگی کن با هم ...

خانواده ام تا الانم واقعا تو نگهداری پسرم بهم کمک کردن اگه تهران بمونیم ک صددرصد پرستار نمی گیرم بخصوص که با خانواده ام تو یه ساختمون هستیم و  راحت در دسترس هستن

خدایا تو قدر مطلق منی                                            با تو همیشه احوال من مثبت است
خانواده ام تا الانم واقعا تو نگهداری پسرم بهم کمک کردن اگه تهران بمونیم ک صددرصد پرستار نمی گیرم بخص ...

بیا تهران و با حقوق کمتر کار کن اگر بری شهرستان‌پسرت از نظر عاطفی دچار‌مشکل میشه از طرفی دوری از خانوادت به خاطر پول اصلا ارزشش رو نداره 

بهمون علته که تهران انقد شلوغه و همه کوچ کردن اونجا بیش از ظرفیتش جمعیت داره هم زندگیو برا تهرانی ها ...

آره عزیزم اگه پیگیربشه واگه بخوادواقعابه آرزوش برسه صددرصدبایدبره تهران چون توهررشته ای بهترین استادهاتوی تهران هستن بهترین مرکزآموزشی توی تهران هست واینم بایددرنظرگرفت که همه امکان رفتن ب تهران روندارن ی پسرشهرستانی راحت میتونه بره تهران دنبال آرزوهاش ولی ی دخترشهرستانی اینقدرمحدودیت داره که حتی گاهی اوقات توشهرخودشم امکان رفتن ب کلاسیونداره حتی اگه کلی استعدادداشته باشه من خودم ازبچگی عاشق موسیقی بودم عاشق سنتوربودم ولی هیچوقت نتونستم دنبالش برم چون اکثرادیدبدی نسبت ب این رشته ازهنراونم توی دهه ی شصت واونم برای دخترداشتن میخوام بگم دیدیه پدرومادرشهرستانی بایه پدرومادرتهرانی زمین تاآسمون فرق داره

خدایاشکرت
2738

عزیزم به شهرستانی که توش داری زندگی میکنی بستگی داره که چطور جاییه و امکاناتش ایناچطوریه من خودم الان تهرانم ولی یه شرستانی مثل قزوین و شیراز اگر بخوان رو هوا میرم یا تبریز مثلا ولی خب یه جایی که بد اب و هوا یا کوچیک یا .... خب قطعا برام سخت میشه

عزیزم به شهرستانی که توش داری زندگی میکنی بستگی داره که چطور جاییه و امکاناتش ایناچطوریه من خودم الا ...

خودم تهران زندگی میکنم

کجای تهرانید؟ منظورم اینه که شرایتطون تو تهران انقدر خوب هست که بیارزه به شهرستان رفتن 

غرب،  ستارخان

به نظرم بمون تهران. اصل كار شغل همسرته كه خداروشكر تهران هست و دغدغه اينو ندارين. با خانواده ت هم توى يه ساختمونيد كه خب خيلى نزديكيد و دورى ازشون واقعا سخت ميشه. خونه هم كه ازخودتون داريد ديگه چى از اين بهتر؟! موقعيت خوبى داريد توى تهران بيخود براى كمى حقوق بالاتر خرابش نكنيد.موفق باشيد

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"