2737
2734

سلام خانما...چقدر طول کشید تا شیرتون خوب شد و زیاد شد...

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

کپسولش بهترذجواب میده تازه خوردنش هم راحتره

پستان گوسفند چرخ کن توی سوپت بریزذشیرت عالی میشه

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اگه بچه اولته ممکنه تا ده روز پونزده روز شیرت کم باشه حتی بعضیا تا چهل روز .ولی استرس نداشته باش و ناامید نشو هرچه بچه بیشتر بخوره بیشتر شیر میاد تو سینت.دلستر خرما چایی آبگوشت رازیانه همه چی بخور.مایعات زیاد بخور غذا خوب بخور .من سر بچه اولم فکر میکردم شیر ندارم ولی بعد ی هفته زیاد شد.اگه پولش برات مهم نیست پودر لیدی میل بهر خوبه.ده ماه بیش قوطی ۲۲هزاز بود الان نمیدونم.تقریبا هفته ای دوتا میخوای

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
عزیزم قطره شیر افزا استفاده کردی شیرت بیشتر شد؟

نه عزیزم تاثیری نداشت...البتع فقط دو سه روز خوردم

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
نه عزیزم تاثیری نداشت...البتع فقط دو سه روز خوردم

بچه تون شیر خشکی شد؟

من شیرم خوب شده اما دخترم زیاد متقاضیش نیس، شیشه رو میخواد بیشتر، میترسم کامل ببره از سینه من

من مامان یک عدد عشق ناز هستم
2738
بچه تون شیر خشکی شد؟ من شیرم خوب شده اما دخترم زیاد متقاضیش نیس، شیشه رو میخواد بیشتر، میترسم کامل ...

سلام عزیزم میشه راجب به تجربه شیردهیتون کمکم کنی، تو امضات نوشتی، اخه کن حس میکردم پسرم سیر نمیشه، در صورتی که خوب وزن میگرفت، 60 سی سی شب، 60 سی سی صبحا کنار شیر خودم، شیر خشک دادم، میترسم عادت کنه، دو ماهشه الان

سلام عزیزم میشه راجب به تجربه شیردهیتون کمکم کنی، تو امضات نوشتی، اخه کن حس میکردم پسرم سیر نمیشه، د ...

عزیزم مبارک باشه قدمش بله حتما گلم 

ببین مامانی اول از همه اینو بدون هرچقدر بیشتر پسرت مک بزنه شیرت بیشتر میشه پس نوبتهای شیردهی رو بالا ببر،اگه پسرت بالای 600 گرم در ماه وزن میگیره نیازی بع شیر خشک نیس اگر پوشکش رو مرتب خیس میکنه و خوابش خوبه و گریه الکی نمیکنه بدون که شیرت کافیه اگه می بینی بعد از شیر خودت مدام گریه میکنه و نمیخوابه پس شیرت کنه که باید سعی کنی شیرت رو مقوی و زیاد کنی هرکسی به ی مواد غذایی شیرش زیاد میشه چیزهایی که بهت میگم رو امتحان کن و بعد از هربار خوردن هر کدومش دقت کن ببین کدومش شیرت رو زیاد میکنه دلستر کلا با فرات بخور، سوپ جو اگه با شیر باشه بهتره، مغذی جات بخصوص بادام، خامه بخور صبحانه، عسل، شیره انگور با ارده،  پودر لیدی میل از داروخانه بخر بخور،چای کمرنگ بیالاید بخور با خرما، پودر گالاکتومید،خورش کرفس، فیله گوسفندی کباب کن بخور، وااااای چه چیزایی که من نخوردم و شیرم عااالی بود ولی امان از شیشه شیر که دخترم عادت کرد به سرشیشه، اگه مجبور شدی به پسرت شیرخشک بدی فقط و فقط توی خواب بده نه بیداری، اگه دوس داری فقط شیر مادری باشه لطفا خواهشا شیر خشک رو قطع کن چندروز امتحان کن ببین چچطوره اگه وزن گیری خوبی داره اصلا شیر خشک نده، تازه دوماهه زایمان کردی بذار پسرت هی سینه تو مک بزنه چیزایی هم کخ بهتگفتم بخور فقط سیر پیاز سبزی اصصصصصلا نخور، برو زیر دوش آب گرم هرروز سینه هاتو با دست بدوش.دیگه جونم برات بگه خیلی چیزا بلدم حضور ذهن ندارم اما گلا هر سوالی راجب شیر دهی داشت. ازم بپرس عزیزم

عزیزم مبارک باشه قدمش بله حتما گلم  ببین مامانی اول از همه اینو بدون هرچقدر بیشتر پسرت مک بزنه ...

خیلی لطف کردی عزیزم، پسر من وزنگیریش خوب و نرماله و شکمشم خوب کار میکنه، منتها خواب خوبی نداره، البته کولیک و رفلاکسم داره که من میگم بخاطر اونه، ولی اطرافیان تا بچه گریه میکنه همش میگن گرسنس😢 خودشم همش دستاشو میخوره، مرسی از مواد  غذایی که معرفی کردی، فقط من لبنیات نمیتونم بخورم چون پسرم به شیر گاو حساسه، اما بقیه رو امتحان میکنم، راستی دلستر نفخ نداره؟ 

خیلی لطف کردی عزیزم، پسر من وزنگیریش خوب و نرماله و شکمشم خوب کار میکنه، منتها خواب خوبی نداره، البت ...

ببین اگه بخوای فکرشو کنی همهههه چی نفاخه مثل میوه شیر خیلی شیرو غلیظ و زیاد میکنه اما متاسفانه بچه داغون میشه منم اون اوایل که شیر میدادم نتونستم شیر بخورم، به حرف دیگران اهمیت نده اصلا در طی روز شیر خشک نده به هیچ عنوان فقط آخر شب برا اینکه بچه خوب بخوابه و خودتم بخوابی هیچی مث خواب و استراحت شیرتو زیاد نمیکنه پس تا بچه میخوابه کنارش بخواب،  گوشی دست نگیر بجاش بخواب چند ماه اول یکم سخته شیر دادن تا بچه بزرگ شه راحت بغلش کنی و شیر خودتم زیاد شه بعد دیگه میرفتی رو غلتک بعد از 6 ماه هرچی هم خواستی میخوری،آبگوشت و کله پاچه تخمه افتابگردان،اینا هم خوبن برا شیرت زیاد میشه،راجب شیر دادن هم با هر سینه ای شروع کردی بذار بچه قشنگ 20 دقیقه مک بزنه اگه سیر شد که سینه بعدی پر میمونه برا نوبت بعدیش اگه سیر نشد بعد از 20 دقیقه سینه رو عوض کن با اون یکی شیر بده.  فقط باید یادت بمونه آخرین بار با کدوم سینه شیر دادی که بار بعد با اون ندی که خوب شیرش جمع بشه،بعد از شیر حتم. اروغش رو بگیر که نفخ نکنه،  سینه هاتو قبل از شیر دادن از بالا تا نوک سینه بکش و ماساژ بده تا شیر سفت نشه توش،نوک سینه هواتو مرتب بشور، شبا قبل خواب دوش آب گرم بگیر که شیرت زیاد شه برا نصفه شب، دیگه باز هرچی یادم اومد بهت میگم

ممنون از راهنماییت، رازیانه ام خوبه دم کنم بخورم؟ 

خواهش میکنم عزیزم،ااااااره خیلی خوبه ولی با زیره دم کن، من رازیانه خیلی شیرمو زیاد میکرد اما متاسفانه قاعده اوره، مرتب لکه بینی داشتم دیگه کلا نخوردم

خواهش میکنم عزیزم،ااااااره خیلی خوبه ولی با زیره دم کن، من رازیانه خیلی شیرمو زیاد میکرد اما متاسفان ...

سلام عزیزم،خوبید؟ شما که ماشالا انقد تجربه داری منم راهنمایی میکنی ؟😉😉 

پسر من دو ماهشه،هم کولیک داره هم رفلاکس شدید هم آلرژی به پروتئین گاوی،بخاطر آلرژیش منم هیچی نمیتونم بخورم،شیرم خییییلی کم و آبکیه،چی بخورم که تاثیر داشته باشه؟

به خدا نگو مشکلات بزرگی دارم،به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم😊خدایا برای داده و نداده ات شکر،که اگر دادی قسمت بوده،اگر ندادی،حکمت❤
2706