2737
2734
عنوان

مامانایی که قطره شیرافزا استفاده کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 49751 بازدید | 25 پست
سلام عزیزم،خوبید؟ شما که ماشالا انقد تجربه داری منم راهنمایی میکنی ؟😉😉  پسر من دو ماهشه،هم ک ...

عزیزم سعی کن لبنیات نخوری بخصوص شیر و دوغ که اتفاقا خیلی هم شیر رو زیاد میکنن اما درعوض بچه خیلی اذیت میشه بشدت نفاخن...اول اینکه سعی کن خواب کافی داشته باشی ینی تا بچه خوابید خودتم کنارش بخوابی انقد که خوابت مهمه خوراکت نه... خواب خوب شیر رو زیاد میکنه... حبوبات توی غذا رو نخور پسرت اذیت میشع ...برای کیفیت و ازدیاد شیرت هم زیره رازیانه دم کن بخور اما زیاد نه و پودر لیدی میل هم از داروخانه بخر بخور فقط طعم وانیلی و شکلاتیش رو نخور...من موز یا توت فرنگی میخریدم....ابگوشت کله پاچه سوپ ماهیچه ماش پلو خورش کرفس ایناخوبن برا شیر ولی خودت دقت کن ببین بعد از خوردن چه غذاهایی شیرت بیشترع ....دلستر هم خیلی شیر منو زیاد میکرد سعی کن هرروز دوش بگیری و سینه هات رو زیر دوش از بالا تا نوک سینه ماساژ بدی تا رگ های شیرت قشنگ باز شه ... پلو هم شیر رو زیاد میکنه آب هم زیاد بخور چای خیلی زلال هم روزی چند لیوان بخور خیلی خوبه .... کلا نوشیدنی زیاد بخور 

من مامان یک عدد عشق ناز هستم
عزیزم مبارک باشه قدمش بله حتما گلم  ببین مامانی اول از همه اینو بدون هرچقدر بیشتر پسرت مک بزنه ...

عزیزم من دخترم تازگی سینه قشنگ نمیگیره نمیدونم چرا..

میگیره بعد ول میکنه.‌

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم،خوبید؟ شما که ماشالا انقد تجربه داری منم راهنمایی میکنی ؟😉😉  پسر من دو ماهشه،هم ک ...

عزیزم چجوری فهمیدی رفلاکس داره؟؟

میشه علائم نینیتو بگی 

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
ببین اگه بخوای فکرشو کنی همهههه چی نفاخه مثل میوه شیر خیلی شیرو غلیظ و زیاد میکنه اما متاسفانه بچه د ...

بیست دقببییییقه؟؟؟

نی نی من ده دقیقه بزور میخوره ..منن دو ساعت ب دوساعت میدم..

تونم گاهی پنج دقیقه‌.گاهی ده دقیقه..وزن گیریش اما خوبه

2728
عزیزم سعی کن لبنیات نخوری بخصوص شیر و دوغ که اتفاقا خیلی هم شیر رو زیاد میکنن اما درعوض بچه خیلی اذی ...

لبنیات که کلا هیییچی نمیتونم بخورم،ماست دوغ شیر کشک پنیر کره😔😔نه بخاطر نفخش بخاطر پروتئین گاویش

ممنون عزیزم،انجام میدم،خبرشو بهت میدم،خیلی لطف کردی

به خدا نگو مشکلات بزرگی دارم،به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم😊خدایا برای داده و نداده ات شکر،که اگر دادی قسمت بوده،اگر ندادی،حکمت❤
عزیزم چجوری فهمیدی رفلاکس داره؟؟ میشه علائم نینیتو بگی 

بیشتر حجم شیری که میخوره بلافاصله برمیگردونه،بقیش هم چندبار میاد تو گلوش و باز قورت میده،اما چون همراه اسید معده هست خیلی گلوشو میسوزونه وگریه میکنه،صورتشو خیلی میکنه،دائم خودشو به حالت کمانی میکشه(بقول خواهرم مثل بادوم هندی میشه)

به خدا نگو مشکلات بزرگی دارم،به مشکلات بگو خدای بزرگی دارم😊خدایا برای داده و نداده ات شکر،که اگر دادی قسمت بوده،اگر ندادی،حکمت❤
چقدر زمان میبره  تا خوب شه..چند روز طول میکشه؟؟ یا همون روز که خوردیم زیاد میشه

من دو هفته روزی سه وعده قطره استفاده کردم. الان انقدر شیرم زیاده که سینه هام معمولا پره. حتی وقتی که دخترم شیر می خوره بازم احساس می کنم پره. البته شیر زیادیشم خوب نیس

من دو هفته روزی سه وعده قطره استفاده کردم. الان انقدر شیرم زیاده که سینه هام معمولا پره. حتی وقتی که ...

ببخشيد عزيزم قطره رو قبل اينكه زايمان كنين خوردين يا بعدش؟به من گفتن از يه روز قبلش بخور كه شيرت زياد بشه ولي من روش مصرفشو نميدونستم

2738
ببین اگه بخوای فکرشو کنی همهههه چی نفاخه مثل میوه شیر خیلی شیرو غلیظ و زیاد میکنه اما متاسفانه بچه د ...

سلام من پسرم یه چند وقته سینه نمیخوره همش میخواد شیشه بخوره شما برا دخترتون چیکار کردین ؟؟؟