2733
2734
عنوان

کادو تولد واسه یه اقا

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 53 پست
عزیزم اونی که با همه میحرفه بقول یارو همه دوسش دارن حالا توام یکیش پس براش هیچ فرقی با بقیع نداری هی ...

عاره دقیقا منم نظرم همینه..

واسه همین میخوام تکلیفمو مشخص کنم خسته شدم..اگه من اسش فرقی ندارم با بقیه ...پ چرا بمونم..

راستش شاید میخوام دلم اروم شه 

شاید چون مهمه واسم شاید ...نمیدنم چرا میخوام گرون بخرم 

هوووف دلم گرفت راستش میخوام تا ۲۶ ام ب روی خودم نیارم وخوب باشم

بعدش ک گرفتم تموم شد بعدمیگم

عزیزم اگه پول زیاد داری شماره کارت بدم واریز کن برم چند کیلو پیاز بخرم واسه خونم

تخخخ والا بخدا اوضاع منم مناسب نیس فعلا هم ک بیکارشدم بدتر

ولی چون اونم سوپرایزکرده و یجور رفع تکلیفه

ازنظردیگم شاید میخوام اروم شم اینجوری

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خودتو گول نزن تو با کادو خریدن میخوای دلش نرم کنی بکشیش سمت خودت.وگرنه با کارایی که اون آقا میکنه اگه به غرورت برخورده بود ی باره کات میکردی و اصلا بفکر کادو خریدن نبودی.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ی اگری بیارید پُشت جمله هاتون اگر+خواسته هایی ک ازشون دارین+این رابطه رو تموم کنیم چون اینجوری فقط ...

ممنون خانومی یکم متوجه شدم 

شاید چون سیاست ندارم وتجربه . نمیتونم با یه پسر بحرفم خوب..شاید اشکال ازمنه و وتسه ی اون ی خانوم با سیاست خوبه تا بتونه درستش کنه

راستش اگه نمیگفتی من نمیدونستم باید اینجوری بحرفم اکثرا حرفامو رک میگم یا بدمیرسونم واسه همینم تاحالا نتونستم چون باید ی جوری بشه روش تاثیر بذارم 

اما چجوریشو نمیدونم

کاش حداقل قبلش با کسی دوست بودم یکم میفهمیدم این چیزارو هوووف چقد سخته واقعا 

موندم با این اخلاق سردم چرا کسای دیگه میان جلو ولی اینو نتونستم تاثیربذارم و خوبش کنم با اینکه رفتارایی ک باهیچکس نداشتم و با این داشتم هرچندکمه و مث خانومای اطرافم با سیاست نیستم وتاثیرگذاری رومردو یادندارم 

اون ادمیه ک حرفاتو گوش میده منم ک عین خنگا ی جوری میگم بدترخرابترمیکنم رابطه رو

2728
عزیزم خودتو گول نزن تو با کادو خریدن میخوای دلش نرم کنی بکشیش سمت خودت.وگرنه با کارایی که اون آقا می ...

میگم ک عزیزم من رکم  چون مهمه واسم میخوام هم ی تیری توتاریکی بزنم هم رفع تکلیف کنم

یا ی شب خوب میشه وتموم میشه

یام ...

ب غرورم برخورده ک میخوام تکلیفمو معلوم کنم 

راستش چندروز پیش اخرین باربود همو دیدیم 

گوشیشو دیدم رفته بود بیرون عین حرفای همیشگی بود،

بعد اومده بود هی میگف چیشده چیشده چراناراحتی ؟  منم هیچی نگفتم فقط یباره تصمیم گرفتم بعد تولدش تموم کنم وبهش بگم اونجا

صدباربش گفتم من اگه همین کارای تورومیکردم چیکارمیکردی جوابی نداره میگه مگه من چیکارمیکنم

مثلا فلان دختر ازش خوشش اومده اینم ردش کرده 

بعدش بجای اینکه حرف نزنه جواب میده 

میگه بقران مهم نیستن واسم ..میگم وقتی ینفرمزاحم من میشه یا ابرازعلاقه میکنه من جوابشو نمیدم  مگه فرق من باتوچیه ک تو معمولی حرف میزنی بقول خودت؟

بهش رک گفتم لذت میبری ازاینکه دنبالت بیفتن؟ گف نه بخدا فقط من معمولی حرف زدنو بدنمیدونم چون عادت کردم

پولتو بذار تو جیبت و برو پی زندگیت.دوره فردین بازی خیلی وقت تموم شده.خواهرانه بهت گفتم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
خواهش میکنم ولی آقایی هستم:)

اهان ممنون ازتون 

اگه تونستین یکم ب من توضیح بدین ک با این اقا چ رفتاری داشته باشم چون اصلا سردرنمیارم بالاخره شما همجنسین همو میشناسین

من باید چیکارکنم 

اینکه شما براش تولد بگیری هیچ تاثیری تو رابطه یا مشخص شدن تکلیف نداره هیچ دینی هم ب گردنت نیس ...الکی انقد خرج نکن من دیروز ساعت قیمت کردم برای بابام ارزونش 500تومن بود ب بالا .تکلیفتو خودت میتونی روشن کنی فکر کن ببین میخوادت یا فقط دوستین اگ میبینی الکی الاف شدی خودتو راحت کن از همین الان محو شو از زندگییش اگر بخوادت میاد دنبالت بر میگردونتت

شما اولا رابطت شرعا مشکل داره و دوما با این کارا قضیه را کش میدی و هی جلو میره و سخت تر میشه قطع ارتباطتون باید از یه جا کات کنی و اونم همین الان و همین امروز هست تو شک و تحیر نباش تصمیمت رو بگیر قاطع و رابطه را ادامه نده کی هی سختر میشه و دل کندن ازش ملال اورتر

اینکه شما براش تولد بگیری هیچ تاثیری تو رابطه یا مشخص شدن تکلیف نداره هیچ دینی هم ب گردنت نیس ...الک ...

میگم ک مشخص نیس

بابا این ادم مشکل داره من چون واسم مهمه میخوام شرایطوعوض کنم هنوز امیددارم ک میخوام اینکاروبکنم

وقتی باهمیم مهربونه خوبه ولی نمیتونه عاشق بشه منم نمیتونم عین همیم 

والاموندم چیکارکنم خانومی

پاک گیج شدم

شما اولا رابطت شرعا مشکل داره و دوما با این کارا قضیه را کش میدی و هی جلو میره و سخت تر میشه قطع ارت ...

والا این همه ادم باهم دوستن 

جامعه روکه میبینین

منم چون تاحالا تجربه نداشتم انقد ب مشکل خوردم

اگه عین بقیه بودم الان خیلی چیزارو یادداشتم

یادداشتم چه جوری رفتارکنم 

والا نمیدون

من همه ی حرفاتونو میفهمم ولی بنظرتون ارزش نداره ی ماه فرصت بدم تا تولدش؟ 

حداقل بخاطردل خودم

نشدم میام بیرون دیگه

مشکل من اینه میدونم با من راحته واسش مهمم ولی کلا مشکل داره  باید یبارجدی باهاش حرف بزنم 

شاید دارم زوربیخودمیزنم 

ولی ازاونجایی ک خودم ادم سردیم ومشکلات زیادداشتم درک میکنم دوس دارم یبار فرصت بدم  حداقل تا ۲۲روز دیگه

فوقش ضررم بقول شما همون پوله

ولی میفهمم ک من تلاشمو کردم میفهمم ک دیگه نمیشده 

2706