2726
عنوان

کادو تولد واسه یه اقا

410 بازدید | 53 پست

سلام دوستای گلم من همیشه میخونم تاپیکارو ولی متاسفانه چت کم کردم ک الان بشناسیدم

امیدوارم جوابم بگیرم 

راستش من با این اقا دوستم الان یساله ک رودرروشده ۲۹سالشه قبلش مجازی بود وسریه جریاناتی ،ولی بخاطر گذشتش و یسری چیزا خیلی پیچیدس و هیچی واسش مهم نیس

با دخترا همینجوری میحرفه وبا اینکه میدونم واسش مهم نیس ولی خب زنم ناراحت میشم

من ازاین اخلاقا ندارم ک باکسی دوس بشم کلا ازاین روابط خوشم نمیاد اینم بخاطر ی مسائلی شدحسادتم اصلا ندارم ببینید این اقا چیکارکرده ک من اینجوری شدم ...خلاصه ک من تا الان طاقت اوردم ولی ۲۶اردیبهشت ک تولدشه بعدش میخوام تموم کنم چون خودم اعصاب وحوصله دیگه ندارم ک خودخوری کنم لطفا ی هدیه خوب بگین واسش 

خودم میگم ساعت بگیرم یا کت تک ولی موندم

یا اینکه چجوری سوپرایزش کنم میخوام ی تولد فوق العاده بشه بعد کلا ناپدید بشم ازتو زندگیش فقط ی خاطره خوب بمونه

بهترین هدیه واس اقایون جورابه   

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ساعت بهتره چرا چون همیشه میتونه استفاده کنه وبه یادت بیفته.ولی خاطره ی خوب یا بدمیتونه یه جمله یا حرفی باشه که طرف بامرورش یادتو وخاطراتتون بیفته الزاما کادو مهم نیست.

وا اگه اذیتت کرده دیگه هدیه خوب میخوای بخری چی کار. ول کن بده

اگه ادم حسابی نباشه هدیه رو مبخوره یه ابم روش. تو رو هم فراموش میکنه. خاطره ی خوبم براش نمیمونه. مردا اکثرا قدرنشناسن

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

عزیزم اونی که با همه میحرفه بقول یارو همه دوسش دارن حالا توام یکیش پس براش هیچ فرقی با بقیع نداری هیچ بنظرم نهایت بی ارزش بودن هست که با همچین ادمی دوست بودن ببخشید ولی رک گفتم که متوجه وخامت اوضاع بشی 

در ثانی برا چی براش کادوی گرون میخری 

نهایتا یه شاخه گل و خدافظی کفایت میکنه حالا اگر میخوای حتما بهش تبریک بگی وگرنه دلیل نداره وقتی داره تموم میشه هزینه برا خودت بتراشی که استفاده کنه برا دوست دخترای بعدش

موافقم.هربار برای عشقم جوراب خریدم کلی ذوق کرد.😅😅😅 تنها هدیه ای که تو ۶سال دوستی بهش دادم جوراب ...

بیشتر از جوراب براشون بخری پررو میشن   

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
نظر منو بخوای بدونی بهت میگم پولتو بذار تو جیبت و همینجوری ناپدید بشو.

خودمم بهش فک کردم ولی من واسه دوستی و رفاقت ارزش قائلم هرچند طرف بدی کنه میخوام ی خاطره بمونه و بعد برم

والا دوست صمیمی دخترم ک داشتم همیشه با خوبی جداشدم

نمیدونم چ کنم واقعا تجربه هم ندارم واسه مرد تاحالا چیزی نخریدم حتی بابام

خودمم بهش فک کردم ولی من واسه دوستی و رفاقت ارزش قائلم هرچند طرف بدی کنه میخوام ی خاطره بمونه و بعد ...

اون ارزشی که شما ازش دم میزنی، باید برای رفیق فابریک درجه یک قائل باشی، نه آدم ناحسابی

به نظر من این چارچوب ذهنی رو یه کم این ور اون ور کن.

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
اصلا بی خیال شو  هر چی بری جلو گرفتارتر میشی پول رو بزن به هیکل مبارکت تو این گرونی اگه رابط ...

طرف ادم بدی نیس البته من چون سادم همه رو خوب میبینم 

ولی عین کف دستم میشناسمش 

فقط پیچیدس بخاطر بچگیش و خاطرات بچگیش اینجوری باراومده روانشناسی خونده 

راستش من تا تونستم درک کردم ولی ازاونجایی ک خودم توان ندارم ادامه بده دیگه میخوام اینکاروبکنم

خسته شدم ازاینکه همش دختر دیگه ای باشه یا فکرش جای دیگه باشه

راستش دوشخصیتیه یوقتایی خوبو مهربونه یوقتایی بیتفاوت و ...ازدرون احساسیه ولی میدونم نمیتونه عاشق شه واسه همین ک ازدرون خوبه من تا الان طاقت اوردم

تولدم سوپرایزم کرداصلا فکرشو نمیکردمی کیف خردیدوی کیف دستی و کیک وبادکنک و.. من قهرکردم رفتم شبش یعد اومد دنبالم بعد سوپرایزشدم مهم مادیات نیس بخدا واسه من مهم حرمته رفاقته وخاطرات هرچند اوضاع مالیم مناسب نیس😀😀😀😀😀

موافقم.هربار برای عشقم جوراب خریدم کلی ذوق کرد.😅😅😅 تنها هدیه ای که تو ۶سال دوستی بهش دادم جوراب ...

😀😀😀😀😀😀من اولین ساله واسش میخوام بخرم سالای پیش فقط تبریک بوده 

من حتما جورابو ک میخرم چون از طنز وسرکاری خوشم میاد میخوام ی تولد بیاد موندنی واسش درست کنم دنبال هدیه سرکاریم هستم ک اول بدم

تاحالا تولدم نداشته

2706