2737
2734
عنوان

کی مقصره؟بابام ک زن گرفته یا مامانم که خودشو فدای خواهرم کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 122 پست
تقصیر یک نفر نیست همه یه اندازه مقصرن بلخره ک بع ااینجا رسیده هم خواهرت ک میگی فتنس هم مامانت ک فداش ...

عزیزم مرد دنبال محبت وقتی از زنش محبت نبینه میره زن میگیره مردو زنی که این همه با هم زندگی کردن الان باید واسه هم جون بدن نمیشه تو جوونی ادم خوش کنه موقع پیری و بدخلقی ول کن بره

واسه کمک به تو نمیومد هیچوقت؟

من دو تا بچه کوچیک دارم ی دوسال و نیمه ی ۹ ماهه سر دومی ک سزارین شده بودم سر یه هفته انداختم بیرون گفت نمیتونم ۳ تا بچه رو نگه دارم 

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش ناراحتم واقعا

سعي كن مثل مامانت نشي

اون خودش انتخاب كرده اينطوري باشه

از سنش هم گذشته

الان اگه هر چي بهش بگي برداشت غلط ميكنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2731

بنظرم هیچی تو زندگی شون سرجاش نیست

درامد پدرت دراختیار مادرت

رفتار و شخصیت مادرت درمقابل پدرت

خواهرت که اومده مونده...

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
عزیزم مرد دنبال محبت وقتی از زنش محبت نبینه میره زن میگیره مردو زنی که این همه با هم زندگی کردن الان ...

منم همینو بهش میگم میگه قدیم وقتی دلمو شکسته

اصلا موندم این وسط من ک خودم قهر کردم با مامانم بخاطر حرفایی ک تو جواب دلسوزیام بهم زد

2738
سعي كن مثل مامانت نشي اون خودش انتخاب كرده اينطوري باشه از سنش هم گذشته الان اگه هر چي بهش بگي بر ...

واقعا نمیخام اونطوری باشم

وا یعنی چی خب خواهرت اومده پیش مامانت اینا که اومده این همه ادم دختراشون طلاق میگیرن میان پیش مادرشون پدرتون حق نداشت خیانت کنه بعدم شما از دید خودت ماجرا رو تعریف میکنی مادرت احساسات مادرانه داره نوه هاشو دوست داره میخواد با اونا باشه اینا هیچ کدوم دلیل خیانت بابات نیس 

من میگم مقصر مادرته اول داره خواهرت  رو خیلی لوس میکنه اگه خودش نمیتونه بچه داری کنه چرا اورده ...

خواهرم خیلی دیگه پررو شوه خیلی

مقصر باباته که انقدر بی چشم و رو هست که توی این سن رفته زن گرفته. 

درود بر شرفت زن👏👏👏👏👏👏

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
عزیزم مرد دنبال محبت وقتی از زنش محبت نبینه میره زن میگیره مردو زنی که این همه با هم زندگی کردن الان ...

ميدوني مادر اين خانم شخصيت خاصي داره

توي روانشناسي اين جور ادمها هميشه از كودكي ياد گرفتن ادمهاي ستم ديده باشن

اينا اعتماد بنفس ندارن

عزت نفسشون كمه

و ي عالم مسايل كه نه زن و نه مرد علاقه به زندگي با اين جور فرد نداره

مگه اينكه با اين ادمها ي فردي ازدواج كنه كه شخصيت نجات دهنده يا در اصطلاح ناجي داره

بقيه با اينا زندگي نميتونن بكنن

چون زندگي باهاشون اصلا جالب نيست و خيلي مشكلات داره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

تو تاپیک قبلیم گفتم مثل فیلم زیر سقف دودیه 

مادرت تقصیر داره اما کار پدرتم درست نبود خواهرتم اگه قرار بود همیشه پیش مادرش باشه پس چرا شوهر کرد اگه دوروز دیگه شوهر اونم این کارو کرد چی  

همشون به یه اندازه کارشون بده خواهرت باید یاد بگیره شوهر کرده بیشتر باید تو زندگی خودش باشه که این بلام سر زندگی پدر مادرش نمیومد  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2706