2733
2734
عنوان

کی مقصره؟بابام ک زن گرفته یا مامانم که خودشو فدای خواهرم کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 122 پست
وا یعنی چی خب خواهرت اومده پیش مامانت اینا که اومده این همه ادم دختراشون طلاق میگیرن میان پیش مادرشو ...

خواهرم طلاق نگرفته شوهرش پایین میمونه حتی دستشویی بچشم میده مامانم بشوره تا ساعت ۲ صب مامانم ظرف میشوره کاراش سواستفادس

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو تا بچه کوچیک دارم ی دوسال و نیمه ی ۹ ماهه سر دومی ک سزارین شده بودم سر یه هفته انداختم بیرون گ ...

عزیزم تو زندگیت رو پای خودت وایسا به شوهرت محبت کن مرد ها دوست دارن احترام ببینن به زندگیت بچسب داری خودتو از فکر اونا حروم میکنی

2731
تو تاپیک قبلیم گفتم مثل فیلم زیر سقف دودیه  مادرت تقصیر داره اما کار پدرتم درست نبود خواهرتم ا ...

اون با شوهرش مشکل داره میگه خیانت کرده ولی چیزی ندیدم من

ميدوني مادر اين خانم شخصيت خاصي داره توي روانشناسي اين جور ادمها هميشه از كودكي ياد گرفتن ادمهاي ست ...

دقیقا تعریفت از مادرم‌درسته

2738
حالا ی سوال مامانم چرا دل منو شکست وقتی من نگران کلفتی کردنای اونم برا خواهر نمک نشناسم

فکر کرد منظورت اینه که بابات حق داشت زن بگیره چون مامانت کلفتی خواهرت رو میکرد ببخشید اینجوری حرف زدم

هردو مقصرن هیچوقت تو دعوای زن و شوهر یه نفر مقصر نیست ،بابات باید لااقل به مامانت هشدار میداد با این کارش که بهش بی توجهی میکنه میره زن میگیره شاید مامانت به خودش میومد ،انگار دنبال بهونه بود بابات 

فکر کرد منظورت اینه که بابات حق داشت زن بگیره چون مامانت کلفتی خواهرت رو میکرد ببخشید اینجوری حرف زد ...

بهش گفتم چرا نمیخای خانوم‌خونت باشی چرا باید همش بچه اونو ترو خشک کنی چرا همش میخابه تو کاراشو کنی گفتم خونه بابا برات خالی نمیکنه بیا بمون توخونه من من میرم خونه مادرشوهرم میمونم ک فک نکنی براخودم میگم گوشیو قطع کرد روم

ببین شما تو این شرایط که مامانتون نیاز به دلداری و کمک روحی داره نباید سرزنشش کنی که چرا اینکار و کردی چرا این کار رو نکردی تو رو خدا هوای مامانتو داشته باش الان طفلی داره خورد میشه مخصوصا پیش داماد و اقوام خیلی بده 

فکر کرد منظورت اینه که بابات حق داشت زن بگیره چون مامانت کلفتی خواهرت رو میکرد ببخشید اینجوری حرف زد ...

خواهش الان دیگه این حرفا رو کل فامیل دارن میزنن