2737
2739
عنوان

خدایامن دیگه تحمل سقط رو ندارممم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 30 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1218575/از-سقط-مکرر-پیگیری-تا-درمان

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا خونه گریه کردم😭😭😭

توکلت بخدا عزیزم دهن مردم همیشه بازه منم سره بچه دار شدنم حرف زیاد شنیدم ولی همیشه توکلم بخداست خدا کمکت میکنه

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
2728

عزیزم منم مث تو ام چرا دوباره به همه گفتی  اخه؟ 

من سقط دومم رو به هیچ کس نگفتم! خودم با شوهرم دوتایی بودیم فقط! 

حالا یه دکتر دیگه برو اگر اونم گفت پوچ سریع بنداز تو هفته پایین! بالا بره پوستت کنده است بقایا میمونه برات! 

اخه گفتی طاقت حرف شنیدن ندارم! گفتم شاید گفتی!  شوهر ک قائدتا حرفی نمیزنه ک تو اون شرایط دل اد ...

قبلی رو فقط مامانم میدونست و مادرشوهرم و خواهرشوهرام

اینم فقط مامانم و خودمون میدونیم😐

2740
قبلی رو فقط مامانم میدونست و مادرشوهرم و خواهرشوهرام اینم فقط مامانم و خودمون میدونیم😐

خب دیگه حرف و حدیث نداره گفتی تحمل حرف و حدیث ندارم! 

حالا بیخیال   الان فقط و فقط فکر سلامتی خودت باش! 

پیگیر یه دکتر دیگه باش و انرژی منفی نده اما وابسته و دل بسته این بارداری نباش تا بتونی زودتر فراموش کنی! چاره ای نداری بایذ ب زندگی برگردی! 

شما شوهرخوبی دارید که هواتون رو داره😊

میخواستم بگم مرد خوب خوبش هم تا یه جایی همراهه! 

شوهر من چیزی نگفت ولی اونم تا سه ماه همزمان با من پریود ذهنی بود! برو تاپیک هامو بخون!. مردها از تویی ک سقط کردی و درد کشیدی و افسردگی گرفتی زودتر کم میارن! 

چند وقت پیش بهم گفت هی میگم مریضی رعایت میکنم! 

چون ب هیچ کس هم نگفته بودیم و مراقبت من روی دوشش بود دیگه کلا کم اوردع بود! و برای من این روحیه حساس شوهرم داغونم میکرد! 

خب دیگه حرف و حدیث نداره گفتی تحمل حرف و حدیث ندارم!  حالا بیخیال   الان فقط و فقط فکر سل ...

بخدا نی نی سایت نمیشه درد و دل کرد

منم ترجیح میدم چه مجازی چه حقیقی دردام تو دل خودم بمونه😐

چون بیخودی قضاوتت میکنن

بخدا نی نی سایت نمیشه درد و دل کرد منم ترجیح میدم چه مجازی چه حقیقی دردام تو دل خودم بمونه😐 چون ب ...

از این همه قاضی القضات دم دستی دونفر پیدا میشه ک حالتو بفهمن و خوب باشن باهات! گور پدر همه ی قضاوت کنندگان اصلا جوابشونو نده! 

ببین این بین کیا باهات همدردی میکنن! 

من ک همیشه ادمها ی خوب بپستم خوردن تک و توک روانپریش توی تاپیکام اومده! 

در واقع میتونم بگم اکثریت خوبن! 

توهم حرفتو تو دلت نذار همینجا بگو خالی شو!