2737
2739

من خیلی راضیم و بینیم کاملا طبیعی عمل شده و مث این پلنگ ملنگا تا تهش معلوم نیس😐

اصن درد نداش فقط بعد بهوش اومدن احساس سنگینی داری چن ساعت

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

منم بینیم استخونی بود البته شکستگیم داشت

خدای مهربونم ب همه منتظرا نی نی بده لطفا مواظب نی نی های توشکم مامانا هم باش😍😍😍😘😘اون نی نی هاییم ک بدنیا اومدنو در پناه خودت حفظ کن عاشقتم
من طبیعی عمل کردم خبلی خوب شده  درد اصلن نداشتم فقط گیجی بعد بیهوشی اگه به عقب برگردم حتما زو ...

راست میگی من از بعد عمل میترسم که درد داشته باشه حتی تا گچش و باز کنی هم سختی نداشتی و راحت بودی؟

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
من خیلی راضیم و بینیم کاملا طبیعی عمل شده و مث این پلنگ ملنگا تا تهش معلوم نیس😐 اصن درد نداش فقط ب ...

عزیزم حتی خونه اومدی تا گچ و باز کنی هم سختی نداشت اذیت نشدی؟

روز های خوبی در راه است...💍👩‍❤️‍💋‍👨
عزیزم حتی خونه اومدی تا گچ و باز کنی هم سختی نداشت اذیت نشدی؟

ن عزیزم فقط خونریزی داری یکم ک خون ابس بیشتر تاخونریزی

راست میگی من از بعد عمل میترسم که درد داشته باشه حتی تا گچش و باز کنی هم سختی نداشتی و راحت بودی؟

نه واقعن دردی نداشتم اگه صربه میخورد چرا درد میگرفت ولی بخودی خود نه اصلن

فقط یا حس قلقلک موقع دراوردن تامپون بود که البته خودم درش اوردم

فقط حسابی مراقبت کن که فرم خودشو حفظ کنه