2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه حبه سیرو مثل قرص با آب بخور میکروبا رو جذب و دفع میکنه انقدر اینو گفتم به همه خانم سیری دارم میش ...

میدونی یه بار خوردم خیلی حالت تهوع گرفتم

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
2731
گفتم که اولش به خاطر تحریم منفی میشه بعدش به خاطر گرون شدن دلار سهمهای دلار محور گرون میشن چطور مگه ...

آها ممنون 

در حال ورودم

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
میدونی یه بار خوردم خیلی حالت تهوع گرفتم

معدت نباید خالی یا خیلی پر باشه

من یه بار مثل تو شدم این کارو کردم سریع خوب شدم یه جور آلودگی معده ست انگار

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
من میگرن دارم با هیچ قرصی ساکت نمیشم ولی قهوه یا نسکافه ساکتم میکنه دلیلشم کافئینه

من میگرن هم دارم میدونی سینوس هام هم چرکیه میگن عنبر نسارا دود کنم چرکش خالی میشه ولی خیلی از بوش بدم میاد و تا چند روز هم بوش از تو خومه نمیره

2740
معدت نباید خالی یا خیلی پر باشه من یه بار مثل تو شدم این کارو کردم سریع خوب شدم یه جور آلودگی معده ...

عه چه جالب نمیدونستم سردرد به معده ربط داره من ناراحتی معده هم دارم