2733
2734

الان دیگه شد ۶۰ میلیون

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اره پسر خالم چن روز پیش گرف نفری 30

اقساطش ماهي چنده ؟

خبر داري

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
2740
فک کنم یکو دویست نپرسیدم از خودشون ولی ب احتمال زیاد همین یکودویسته

اها

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
عزیزم کدوم شهرید شما؟منم ثبت نام کردم خبری نشده هنوز😕 بعدم نمیدونیدچنتا ضامن خاستن از هر نفری؟

تربت جام

نزدیک مشهد

ن بخدا اطلاع ندارم

ولی اینا اونطرف سال اقدام کرده بودن واسه وام

ولی امسال همون60تومنو دادن بهشون

عزیزم کدوم شهرید شما؟منم ثبت نام کردم خبری نشده هنوز😕 بعدم نمیدونیدچنتا ضامن خاستن از هر نفری؟

بابا انقد ادا دراوردناااا نفری یه ضامن ک اهل همون شهری ک بانک توشه کار کرده باشه فیش حقوقی کار گزینی و... تازه گفتن خود عروس دوماد باید یه بوگه بیارن ک ماهی ۱۴۰۰ حقوقشونه حتی شده صوری اخه چی بگه ادم ب این دولت   اه

تربت جام نزدیک مشهد ن بخدا اطلاع ندارم ولی اینا اونطرف سال اقدام کرده بودن واسه وام ولی امسال هم ...

عه چ جالب منم میخاستم سال پیش ثبت نام کنک گفتم شاید 15 تومن بدن ، ثبت نام نکردم

ممنونم عزیزم

پس دارن میدن یکم امیدوار شدم

2706