2726

الان دیگه شد ۶۰ میلیون

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره پسر خالم چن روز پیش گرف نفری 30

اقساطش ماهي چنده ؟

خبر داري

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
فک کنم یکو دویست نپرسیدم از خودشون ولی ب احتمال زیاد همین یکودویسته

اها

خدايا خودت به خواست خودت گذاشتيش تو بدنم به خواست و اراده خودت بزارش توبغلم ❤️😍واسم صلوات بفرستين ممنون .خدايا اين يكي واسم نگه دار بعد اون دوتا خيلي سختي و غم كشيدم خدايا به همه و ني ني سايتها ني ني ك توفكرشن بده ممنونم🥰
عزیزم کدوم شهرید شما؟منم ثبت نام کردم خبری نشده هنوز😕 بعدم نمیدونیدچنتا ضامن خاستن از هر نفری؟

تربت جام

نزدیک مشهد

ن بخدا اطلاع ندارم

ولی اینا اونطرف سال اقدام کرده بودن واسه وام

ولی امسال همون60تومنو دادن بهشون

عزیزم کدوم شهرید شما؟منم ثبت نام کردم خبری نشده هنوز😕 بعدم نمیدونیدچنتا ضامن خاستن از هر نفری؟

بابا انقد ادا دراوردناااا نفری یه ضامن ک اهل همون شهری ک بانک توشه کار کرده باشه فیش حقوقی کار گزینی و... تازه گفتن خود عروس دوماد باید یه بوگه بیارن ک ماهی ۱۴۰۰ حقوقشونه حتی شده صوری اخه چی بگه ادم ب این دولت   اه

تربت جام نزدیک مشهد ن بخدا اطلاع ندارم ولی اینا اونطرف سال اقدام کرده بودن واسه وام ولی امسال هم ...

عه چ جالب منم میخاستم سال پیش ثبت نام کنک گفتم شاید 15 تومن بدن ، ثبت نام نکردم

ممنونم عزیزم

پس دارن میدن یکم امیدوار شدم

2706