2733
2739
عنوان

تخم مرغو زد تو سرم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 118710 بازدید | 952 پست
عزیز دلم باید غذا درست کنه حتی اگه هزارتا کار داره یکم انصاف داشته باشیم 

میشه بگی  چرا وقتی  زن و شوهر  هر دو به یه اندازه بیرون از خونه کار میکنن برای اینکه زندگی راحت تری از نظر اقتصادی داشته باشن و هردو به یک اندازه خسته میشن نباید کار‌ خونه تقسیم بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه بگی  چرا وقتی  زن و شوهر  هر دو به یه اندازه بیرون از خونه کار میکنن برای اینکه ...

عزیز دلم من یه حرفی زدم پشیمون شدم اصلا چکار دارم مسئله خنوادگیه هرکی یه خاصیتی داره  من هر روز برا شوهرم غذا درست میکنم لباساشو میشورم هرچی میخواد میگم چشم کاری به کار هیچکس ندارم وقتی  میرم بیرون همیشه باخودشم    

بحثی درباره کار شوهرت ندارم ولی کار خودت هم خیلی زشت بوده اینهمه بههش فحش دادی  توهین کردی

کتاب زنان زیرک یه مطالعه ای کن بد نیست نتونستی بخری از نت دانلود کن

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
2731
2740

بنظرمن استارتر یه مدت نرو سرکار،فقط به کارای خونه برس،شوهرت متوجه بشه ازنظرمالی به مشکل برخوردید،بعدازاون اگه خواستی بری شرط کن که نمیرسم تنهایی بایدمرتب باشی وکمک کنی،شاید جواب گرفتی

اماکلا هیچ کس نمیتونه همه چیزباهم وهمزمان داشته باشه،خانم شاغل این مشکلات دار خونه نامرتب،بی غذایی،بچه تومهد،آقایون توقعشون زیادی بالا،بخاطرهمین میگن خانمی ک شاغل وخانه دار زود دچارفرسایش میشه،چون کارش بیشتر مسیولیت خونه تهش برای خانما

2706