2733
2734
عنوان

تخم مرغو زد تو سرم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 118708 بازدید | 952 پست
اگه واقعا اینه که میگید یعنی تو غرب لخت راه بره کاریش ندارن پس چرا این همه امار تجاوز زیاده در تک تک ...

کی گفته من از رسانه غرب این حرفا رو میگم؟ من چند تا کشور آمریکایی رو سفر کردم و این رو به چشم خودم دیدم که مثلا من وقتی با ظاهر آراسته و باوقار توی خیابون دارم قدم میزنم، یا دارم پیاده روی یا ورزش میکنم، افراد دیگه بهم نگاه بد نمیکنن، کسی با نگاه هیزش اذیتم نمیکنه، کسی دنبالم راه نمیفته بهم به زور شماره بده،، اگه کسی بهت چیزی بگه و تو یه کلمه بهش بگی برو، میره و دیگه ادامه نمیده، مزاحم نمیشه... چون عقده ی دختر ندارن، چون پسرا کمبود ندارن.

اون آمار تجاوز و ... تو همه ی کشور ها هست. همه جا یه عده افراد مریض پیدا میشن که دنبال این کثافت کاری ها باشن...ربطی به اسلام و غیر اسلام نداره.. تمام جرم جنایت های غرب، توی اینجا هم هست. شاید رسانه ای نمیشه، شاید شما نمیبینی، ولی هست. هم جنس بازی، رابطه نامشروع، پارتی های نامتعارف، تجاوز بسیار زیاد،، اینا همه تو ایران هست.. منتها چون اینجا امکانات زیاد مثل غرب نداره، اینجور کار ها هم زیاد به چشم نمیاد، به عبارتی در خفا انجام میشن... مثلا یک موردش، هزاران عمل جراحی ترمیم پرده بکارت، که به صورت مخفیانه دخترها انجام میدن که فقط بتونن ازدواج خوبی داشته باشن. چرا؟ چون ملاک پسره اینه که زنش باکره باشه،،. چند روز پیش تو همین نی نی سایت یه خانومی میگفت شوهرش نمیخوادش چون بهش قبلا تجاوز شده بوده پرده نداشته، شوهرش دلش شب زفاف میخواسته.. ببین!!!اینه نهایت روشن فکری مرد ایرانی.. پاکی رو توی بکارت می بینه! واقعا دیگه نمیدونم چی بگم.😐

درسته منکر اسلام نیستید اما اسلام واقعی رو نشناختید برای همین بدشو میگید یا کسی بدبگه زود تایید میکن ...

قبول حرف شما درست.. من میگم این اسلامی که شما ازش داری حرف میزنی و تعریفشو میکنی پس کو؟ چرا هیچ اثری از خوبی هاش تو جامعه دیده نمیشه؟ کشور های عربی مسلمان اند.. اونا چرا وضع خوبی ندارن؟ یعنی این اسلام هیچ جای دنیا درست اجرا نشده؟ اعراب که انقدر ادعای مسلمونی میکنن از ما بدبخت ترن،، داعشی ها به گفته خودشون مسلمون بودن ولی این بلاها رو سر ملت اوردن.

اصلا خود پیامبر هم زن رو با مرد برابر نمیدونستن، همیشه زن رو بعد از مرد قرار میدادن.. درسته مقام و منزلت زن رو از چیزی که بود بهتر کرد، ولی بازم این اون جایگاهی نیست که زن لیاقتشو داره.. زن چرا باید جنس دوم باشه؟ اصلا من سوالم اینه که چرا زن باید مورد سو استفاده جنسی مرد قرار بگیره؟ اگه زن جنس ضعیف نیست چطور تحت سلطه مرد بوده؟

قران گفته حجاب رو رعایت کنید تا عفاف داشته باشید.. یعنی ما باید با پوشاندن خودمون به عفت برسیم؟ این بدبختی نیست؟ این تبعیض نیست؟

ببینید من اگه هزار بار از خوبی های اسلام بخونم، تا وقتی جواب این سوالامو به طور منطقی( نه صرفا براساس مستندات قرانی و صرفا شعارگونه) پیدا نکنم... نمیتونم از اسلام دفاع کنم

راستش شاید اگه مرد بودم طرفدار پر و پا قرص اسلام میشدم

ولی الان که زن هستم میبینم تو اسلام جایگاه زن خیلی پایینه .. و اینجوری من اصلا حال خوبی ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول حرف شما درست.. من میگم این اسلامی که شما ازش داری حرف میزنی و تعریفشو میکنی پس کو؟ چرا هیچ اثری ...

خب عزیزه من منم حرفم همینه که شما چرا دنبال جواب سوال هات نمیری از جاهای معتبر و مطمعن چون دررابطه با زن و قوانینی که اسلام داره همگی سند و دلیل عقلی وجود داره که شما نرفتی دلیلشو ببینی الانم من هرچی بگم شما میگی شعاره حداقل به خودت به راهت به دینی که انتخاب کردی اما اطلاعاتی نسبت بهش نداری احترام بزار و وقت صرف کن که بصورت عقلی جواب سوالاتت رورا بگیری 

نه اینکه با بحث کردن در صدد نقض یک دین بزرگی هستید که غرب داره خودشو به ایو اتیش میکشونه که این دین رو از پا بندازه و نتونسته

اون داعشی که شما میگید من واقعااا متاسفم و متوجه شدم اصلا شما اطلاعاتتون دراین باره پایینه به شدت که این قوم وحشی که ساخته ی انگلیس هست رو میگید مسلمونن .

اصلا اونا بویی از اسلام نبردن و هدف از تشکیل داعش زیر سوال بردن اسلام در جهان بوده که بنظرم متاسفااانه بچه مسلمون ما باورش شده که اونا مسلمونن

دوما کی گقته دولت های عربی کاملا مسلمونن

عربستان که هیچ شانی به زن نمیده(البته چندسالیه حق رانندگی و شرکت در انتخابات رو بهشون دادن خیرسرشون)

این دولت یک. دولت وهابیه نه مسلمون

و بقیه ی دولت های عربی هم اکثرا سنی هستن که کاملا طبیعیه اگه اسلام دراین کشورها رعایت نمیشه بصورت کامل چون سنی ها اسلام رو کامل ندارن یعنی شیعه نیستن که بخوان اسلام رو بصورت جامع پیاده کنن .چون شیعه با کمک پیامبر و امامان و راهنمایی ایشان میتونه اسلام واقعی رو تفسیر کنه.

میمونه ایران فقط که جمهوری اسلامیه که تا یه درصدی مووووفق بوده  و من کاری ندارم به کسایی که منکر نعمات جمهوری اسلامی و انقلاب اند

چون این افراد ذوب شدن در ظاهر غرب

اما ایران نسبت به دول اسلمی دیگر قوانین اسلامی رو تاحدی اجرا کرده

التماس دعا..
قبول حرف شما درست.. من میگم این اسلامی که شما ازش داری حرف میزنی و تعریفشو میکنی پس کو؟ چرا هیچ اثری ...

حالا میمونه یچیز که چرا ایران هم نتونسته بصورت کامل اسلام رو پیاده کنه

اولا اگه قراربود اسلام بصورت کااااامل پیاده بشه که دیگه امام برای چیمون بود

دوما مردم ما مسلمانان ما من و شما هنوز در خوابیم هنوز خودمون اسلام رو نمیشناسیم و اصلا قوانین اسلام رو در بعد فردی رعایت نکردیم وقتی تک تک ما که در ایران هستیم اسلام رو بصورت فردی و شخصی رعایت نکنیم  پس انتظار دارید کی و از کجا اسلام رو بیاره؟؟؟

اسلام واقعی در زمان ظهور منجی عالم اتفاق می افته همونجور که مسیحیان منتظرمنجی خودشانن و همه ادیان در انتظار منجی دین خودشان اما کسی تلاش برای ظهور این منجیان نمیکنه چرا چون دشمنی که شماها هنوز باورش نکردید خوووب کار کرده که اصلا شما نبینید دشمنی اپهست.

التماس دعا..
2728

یک توصیه اخر من به شما اینه عزیزدلم 

اگه حداقل دنبال اسلام واقعی نرفتید و به هر دلیلی از متخصصین دینی نرفتید مناظره کنید و سوال بورسید و جواب بگیرید 

حداقل افکار ناقص خودتونو درباره ی اسلام رو نشر ندید چون شما اطلاعاتتون درباره ی اسلام پایینه به شدددت ازاینورم میایید بی دلیل نقض میکنید و دراین راه ممکنه کسی رو از دینش جداکنید و این به گردن شما میماند تاروز قیامت از من گفتن بود .

امیدوارم از من ناراحت نشده باشید عزیزمن .دوستتون دارم  

التماس دعا..
حوصله بحث ندارم اگه میشه لطفا لطفا لطفا منو ریپلای نکن. من کی گفتم شاغلم دولتی هشتم گفتم تو خونه سها ...

عزیزم من دارم نون ده تای عین شوهر تو رو میدم که زنای بیسواد شون از گشنگی نمیرن عقده ی هیچی نشدنت رو ببر جایی که درمان بشی لااقل 😂😘

تو رمز چشمک گرگ و شبان را دیر فهمیدی ‌‌‌‌/ همان اول حساب گله روشن بود باور کن ....
عزیزم من دارم نون ده تای عین شوهر تو رو میدم که زنای بیسواد شون از گشنگی نمیرن عقده ی هیچی نشدنت رو ...

وای احتمالا شما همون نیرو خدماتی شرکت شوهرمی که میری خرید و غذا واسشون درست میکنی که از گشنگی نمیرن مرسیییییی شوهرم همیشه میگه خیلی زحمت میکشی که از گشنگی نمیره مرسییییییی عچقم 😂😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍😍😍😍

2740