2752
2734
عنوان

تخم مرغو زد تو سرم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 118712 بازدید | 952 پست

سلام عزیزم از پستهای شوخی بچه هاناراحت نشودرسته کارشون درست نیست ودورازادبه..ولی چه میشه کردمتاسفانه یه چیزی که باب میشه هرچندغلط عادت میشه...چرااینومیگم چون اینجاشمامیهمانیدوکابرهامیهمان..ولی این دورازشان یه میهمانه که میزبان نارا حت خودشوباخوشمزگی ومسخرگی اذیت کنه

🌺🌻🌹🌸🌷🌹

عزیزم برای روزهات برنامه بزار

مثلاشنبه مخصوص جارو..یک شنبه سرویس..دوشنبه شستن لباس واتوی لباسهای قبلودستمال کشی چارچوبها ودرها...سشنبه مرتب کردن کمدوکشو وکابینتها ودستمالکشی کابینتها...چهارشنبه تمیزکاری اساسی یخچال وسماور وگاز..ضدعفونی کردن سینک..پنج شنبه خریدمایحتاج خونه بسته بندی سبزی واقلام توفریزر.شستن ومرتب کردن ملافه ها وشستن تراس.جمعه استراحت وتفریح

🌻🌹🌹🌻

بعداینم خیلی مهمه هر چیزی روسرجای خودش بذارید...☝کارهایی مثل دستمالکشی سطحی میزتی وی..میزجلومبل وکانتر..میزغذاخوری هرروزباشه..گازوهمون موقع که کثیف شد تمیزکن..زودبه زودماشین لباسشویی روشن کن لباسهاواتوی اوناجمع نشه

عزیزم چندتاکاروانحصاری به همسرت بسپرمثلا..شستن تراس وسرویس بهداشتی وجارو...روزشم مشخص کن

وقتایی که کارت سبک تره یکی دونوع غذابپزبذارفریزربرای احتیاط..همیشه نون توی فریزرداشته باش

برای خودت برنامه متنوع داشته باش..موسیقی..دیدن فیلم ..گاهی کیک ودسروقتایی که تنهایی وکارت سبکه درست کن...گاهی هم باشوخی خنده وخوشی باهمسرت اینکاروبکن خیلی بهت کیف میده..توخونه یه آرایش کوچولو..تنوع توبستن موهات..لباس قشنگ ....خوندن کتاب...💃👠👗🎀💖💄همه ایناروداشته باش

همسرت اهل بیرونه و خوش مشربه این که عالیه فقط باسیاست وبرنامه ریزی کاری کن که هم کمک حالت باشه هم به شماخوش بگذره😎

وقتی قراره فرداسرکارباشی برای ناهارت ازشب برنامه ریزی کن...مواد غذاشوازقبل آماده توخونه داشته باش..مثلاخورشتشوبپز..برنجتوخیس کن فرداش همسرت بپزه

برای غذات برنامه بنویس مثلا

شنبه قرمه..یکشنبه کوفته..دوشنبه لوبیاپلوبه همین ترتیب

به زندگیت نظم بده وبه رفتاروافکارخودت سیاست وزنانگی😇

برای کارهایی که پشت گوش میفته ووظیفه شوکسی زیرپامیزاره جریمه بذارید😏اگه این برنامه از قبل توکارتون بودامروزانقدرآشفته نمیشدی..

.وقتی هم که همه چی روی رواله خوبه به خودتون جایزه بدید..یه فیلم خوب..یه بازی دونفره ..بریدبیرون هرچیزی که باروحیاتتون سازگاره ..باهم یه چیزخوشمزه درست کنید

درضمن برای چیزپرت کردن امروزهمسرتم جریمه بذار😡منظورم قهروکم محلی نیست یه چیزی که یادش بمونه که دیگه تکرارنشه یه وقت یه چیزخطرناکی پرت میکنه

بانوملکه باش👑

موفق وپاینده باشی گلم 

😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو این گرونی،،،،به تخم مرغ چیکارداشتین،،،نمیشد ماهیتابه خالی پرت میکرد سمتت،،ایششش

ای شیطون

اگر الان به خاطر گرونی نون واب از عقایدوولایت و...... دست بکشیم وکشورمون رو زیر سوال ببریم .....قطعا در واقعه کربلا هم امام حسین رو تنها میگذاشتیم ویزیدی میشدیم....واین زیر سوال بردن دودش تو چشم همون ادم میره ووقتی متوجه میشه که دیره...... ..کاش قدر خودمون رو بدونیم که در زمانی زندگی میکنیم که اخر الزمانه وچیزی به ظهور اقا نمونده....چی بهتر از این که شیعه باشی..در اخر الزمان باشی...علائم ظهور رو داشته باشی ببینی؛سختی ها رو درک کنی وبدونی بعد از تمام این ها منجی عالم بشریت میاد وتو در این زمان پشت امامت ثابت قدم بمونی.کاش از فطرت خودمون دور نشیم و واین زمان رو غنیمت بدونیم....مطمین باشید ما حق هستیم.....کفار در ناحق خودشون متحدن..وما در حق خود تردید داریم..التماس تفکر

عیبی نداره بابا ، اون لحظه خیلی عصبانی بوده ، تو چرا واسه تمییزی خونه باهاش دعوا کردی ....حالا که واسه آشتی پیشقدم شده تو هم کوتاه بیا دیگه ،

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

وقتی خوب فکر میکنم میبینم من اگه جای تو بودم اون لحظه که تخم مرغ زده تو سرم خودم اول از خنده میترکیدم بعدشم حالشو میگرفتم میذاشتم کل خونه رو برق بندازه...

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

حالا هم ارزش نداره بخاطر همچین چیزی قهر بمونید دیگه خودش معذرت خواهی کرده تو هم بزرگی کن و ببخشش اما از قسمت تمیز کردن خونه ت نگذر....بذار تمیز کنه بفهمه کار سختیه...مردا هم توی بد شرایطی هستن یکم باید باهاشون کنار بیایم

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

شما میری سرکار. برای راحتی خودتو خانوادت دیگه منت نزار  واسه تمیز کاری نهایت این بود باهم ی دستی ب سر روی خونه میکشیدی 

مردا تو این چیزا زود. عصبانی میشن مال شماهم منجر. ب پرت کردن تخم مرغ شده

یکم رو رفتارو کردارتون کنترل داشته باشین موقعیت سنج باشین 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
بچه ها من بخوابم صبح پیامارو میخونم

استارتر عزیزم درک میکنم که خسته بودی و اون رفتارش باعث شده اذیت شی که درک نکرده شما مجبور نیستی ولی برای زندگی مشترکت داری تلاش میکنی یچیزی میگم شاید حالت عوض شه و کمی فکر کنی. شما از شلختگی همسرت مینالی ولی من همسرم فوق العاده تمیزه واقعا تمیز ظرف شستن جاروزدن دستمال کردن هرچی جز غذا رو به نحو احسن انجام میده و همه میگن تو مرتب بودی یکی مرتب تر گیرت اومد اماااااا مشکل من کم حرفیشه من عاشق یه مرد شلوغ و شیطون و اهل گشت و گذار و یچیزی تو مایه های شخصیت رضا عطاران تو فیلم شاخه گلی برای عروس ولی همسرم یه مرد اروم و تمیز و درون گرا و کم حرف و درس خونه و این یه جایی تهه دلم ته نشین شده و کاراش به چشمم نمیاد و بهانه گیری میکنم . البته از نظر خودم و همه شخصیت بسیار محترم و دوست داشتنی داره ولی حرفم از تفاوت انتظاراته که شما دنبال این چیزایی و اهل گشت و گذار بودن و برون گراییش به چشمت نمیاد و فقط شلختگیش رو میبینی و من برعکس تمیزی و خوبیاشو نمیبینم و کم حرفیش و اینا به چشمم میاد.  تنبلی تخمدانم دارم نزدیک پریود اخلاقم گند میشه این چیزا بیشتر به مغزم میاد و اذیت میشم . در کل حرفم اینه باید سعی کرد کنار اومد و همینی که هست رو دوست داشت تا کمتر به مشکل بخوریم خواهر.

وا😐 برای چی سرکار میری؟نیاز دارید ب پولش؟ معلومه ک مرد تو خونه باشه خونه رو کثیف میکنه.هر چی تم ب ...

آره....چرا گوش نمیدن

خکنه من مث بعضیا برق نمیزنه بعد همونم کثیف کنه ستمه

خوشبختی، به معنای نداشتن مشکل نیست؛ داشتن توانایی مقابله با مشکله