2733
2739
عنوان

درمان ام اس

| مشاهده متن کامل بحث + 11412 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز 

من احساس گز گز در قسمت های مختلف بدنم دارم 

و یکی از انگشتای دستم بیحس شده 

ممکنه ام اس باشه؟

من میتونم این داروهای گیاهی رو استفاده کنم حتی اگه ام اس نباشه یعنی واقعا اینایی که گفتید در درمان ام اس موثره

دوست عزیز  من احساس گز گز در قسمت های مختلف بدنم دارم  و یکی از انگشتای دستم بیحس شده&nb ...

شمااحتمالا کم خون هستین یه چکاب بدین

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
2728
شمااحتمالا کم خون هستین یه چکاب بدین

سلام عزیزم من همه این نکات رو رعایت میکنم چندساله فقط غذام گرمیجاته هفت هشت ساله Ms دارم از همون اولم رفتم طب سنتی ولی بیماریم پیشرفت کرده راه نمیتونم درست برم دلم میخواد بمیرم خسته شدم دیگه

سلام عزیزم من همه این نکات رو رعایت میکنم چندساله فقط غذام گرمیجاته هفت هشت ساله Ms دارم از همون اول ...

عزیز دلم خداوند سلامتی به شما بده گلم

واقعیتش اینه طب سنتی هم درمان قطعی نداره فقط پیشگیری و کند شدن شدت بیماریه

البته هیچ چیزی نشد نداره شاید جایی و کسی دارویی براش داره و ما بیخبریم به هر حال شما امیدتو از دست نده   

عزیز دلم خداوند سلامتی به شما بده گلم واقعیتش اینه طب سنتی هم درمان قطعی نداره فقط پیشگیری و کند شد ...

دیگه ناامید شدم ده سال از بهترین روزهای عمرم بااین مریضی لعنتی گذشت مگه من چندبار قراره زندگی کنم اینقد عذاب میکشم

دیگه ناامید شدم ده سال از بهترین روزهای عمرم بااین مریضی لعنتی گذشت مگه من چندبار قراره زندگی کنم ای ...

می فهمم اما اینم در نظر داشته باش الان خیلی از همسن و سالای شما با بدن سالم اینقدر مشکلات وحشتناک خانوادگی روانی حتی شغلی دارن که ترجیح میدن بمیرن تا اینکه یه روز دیگه از خواب بیدار شن و ببینن هنوز زنده ان ....

زندگی برا همه سخته هر کسی یجور

2738
منم هرروز آرزوی مرگ میکنم آخرش خودکشی میکنم تاراحت شم

دور از جان این چه حرفیه

خودتو سرگرم کن کارای هنری کن 

آدمای سالم صبح میره سر کار  تا شب هزار بلا ممکنه سرش بیاد زندگی هیچیش معلوم نیست از چیزی که الان داری استفاده کن

سلام عزیزم من همه این نکات رو رعایت میکنم چندساله فقط غذام گرمیجاته هفت هشت ساله Ms دارم از همون اول ...

عزیزم منم تازه ام اس گرفتم شما فقط طب سنتی رفتید؟ دارو نگرفتید؟ 

مگر می‌شود زندگی مرا به هم ریخته آفریده باشد خدای دانه های انار
عزیزم منم تازه ام اس گرفتم شما فقط طب سنتی رفتید؟ دارو نگرفتید؟ 

اولش سینوفارم میزدم بدنم حساسیت شدید بهش نشون داد دکتر داروهامو قطع کرد یک سال داروی پوستی خوردم تا بدنم به حالت عادی برگشت بعد رفتم سمت طب سنتی و دیگه پزشک. مغزواعصاب نرفتم اشتباهم همین بود من پلاک فعال داشتم با طب سنتی خاموش نمیشن فقط باید دارو تزریق کرد چندسال توروخدا پزشک رو ول نکن طب سنتی رو کنار داروهات ادامه بده تغذیتو رعایت کن 

2706