2733
2734
عنوان

درمان ام اس

| مشاهده متن کامل بحث + 11472 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم من همه این نکات رو رعایت میکنم چندساله فقط غذام گرمیجاته هفت هشت ساله Ms دارم از همون اول ...

سلام عزیزم الان حالتون چطوره؟منم ام اس دارم وشدید نگرانم

عزیزم شما الان دارو چی مصرف میکنید

راستش من ی سفر رفتم کربلا اونجا متوسل شدم به امام حسین وقتی ک برگشتم پلاک هام کلا خاموش شدن راه رفتنم کلی بهتر شد

الان خداروشکر مشکلی ندارم دارو شیمیایی اصلا مصرف نمیکنم فقط باشگاه میرم ژل رویال میخورم خداروشکر خوبم

2740
سلام عزیزم الان حالتون چطوره؟منم ام اس دارم وشدید نگرانم

این داروهای شیمیایی ک برای ام اس میدن شدن تجارت و بیزینس برا پزشکا ک فقط سود برا دکترا دارن وگرن مریضا رو بیشتر فلج میکنن این داروها

اگه پلاک فعال نداری برو نظر پزشک طب سنتی تغذیتو رعایت کن اصلا سردی نخور

برای روحیت برو باشگاه تفریح گردش

من خودم زندگیم شده بود جهنم ولی کربلا ک رفتم امام حسین برام معجزه کرد الان میگم کاش زودتر رفته بودم اینقد سختی نکشیده بودم چندسال 

این داروهای شیمیایی ک برای ام اس میدن شدن تجارت و بیزینس برا پزشکا ک فقط سود برا دکترا دارن وگرن مری ...

ای جانم . جانم آقاجانم امام حسین قلبم.. الهی شکر صدهزار بار شکر که الان حالتون خوبه . ایشالا همیشه خوب باشید 

ای جانم . جانم آقاجانم امام حسین قلبم.. الهی شکر صدهزار بار شکر که الان حالتون خوبه . ایشالا همیشه خ ...

ممنون راستش یادم رفته بود چه روزهای سختی داشتم الان سوال پرسید از کاربریم این تایپیک اومد بالا نوشته هامو خوندم یادم اومد... خداروشکر تموم شد اون روزها

ممنون راستش یادم رفته بود چه روزهای سختی داشتم الان سوال پرسید از کاربریم این تایپیک اومد بالا نوشته ...

سلام میشه لطف کنید درخواست دوستی رو قبول کنیددر مورد ام اس خواستم بپرسم