2737
2739
عنوان

مامانای گل خواهش میکنم یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 23 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پسرمنم ۳ماهشه دقیقا همینطوریه بردمش دکتر عصری  هنوز داروهاشو نگرفتم ببینم چی نوشته 

اما برا احتیاط گف ازمایش مدفوعم بده 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728
برای یبوست هست اما اسهال نمیدونم. پدی لاکت بهش ندادی ؟

رفتم بگیرم الان داروخانه اییه نداد😞

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
پسرمنم ۳ماهشه دقیقا همینطوریه بردمش دکتر عصری  هنوز داروهاشو نگرفتم ببینم چی نوشته  اما ب ...

اگه گرفتی بمنم میگی دگتر دخترم اعتقادی به دارو نداره منم واقعا سختمه اینجوری

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
ببخشید اسهال بچه چجوره  زیاد دفع میکنن و شکلش چجوره

بستگی به دفعات شیر دادنم داره و اینه بعضی اوقات خیلییی آبکیه و بعضی مواقعه هم عادیه ولی خیلی بدبو

اگه گرفتی بمنم میگی دگتر دخترم اعتقادی به دارو نداره منم واقعا سختمه اینجوری

باشه عزیزم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2738
باشه عزیزم 

😘😘😘😘