2733
2734
عنوان

مامانای گل خواهش میکنم یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمنم ۳ماهشه دقیقا همینطوریه بردمش دکتر عصری  هنوز داروهاشو نگرفتم ببینم چی نوشته 

اما برا احتیاط گف ازمایش مدفوعم بده 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728
برای یبوست هست اما اسهال نمیدونم. پدی لاکت بهش ندادی ؟

رفتم بگیرم الان داروخانه اییه نداد😞

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
پسرمنم ۳ماهشه دقیقا همینطوریه بردمش دکتر عصری  هنوز داروهاشو نگرفتم ببینم چی نوشته  اما ب ...

اگه گرفتی بمنم میگی دگتر دخترم اعتقادی به دارو نداره منم واقعا سختمه اینجوری

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
ببخشید اسهال بچه چجوره  زیاد دفع میکنن و شکلش چجوره

بستگی به دفعات شیر دادنم داره و اینه بعضی اوقات خیلییی آبکیه و بعضی مواقعه هم عادیه ولی خیلی بدبو

اگه گرفتی بمنم میگی دگتر دخترم اعتقادی به دارو نداره منم واقعا سختمه اینجوری

باشه عزیزم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2738
باشه عزیزم 

😘😘😘😘