2737
2739
سلام دوستای گلم
من مدت زیادیه که با درد و گاهی خونریزی بواسیرم مواجهم و با ژماد ام جی خودم رو نگهداشتم رفتم پیش یک جراح عمومی گفت باید عمل کنی هم پارگی داری و هم بواسیر گفت با دستگاه کوتر این کار رو می کنیم ولی من می ترسم چون می گن بعد از عمل خیلی درد و... داره لطفا اگر دکتر خوب و یا روش غیر از عمل سراغ دارین و یا تجربه ای در این زمینه دارین راهنمایی کنین شاید ترسم بریزه
بی نهایت ممنونم
بانوجان لطفا اشتباه خواهر منو نکن.
خواهر من اصلا یبوست نداشت.تا اینکه واسه یه بیماری یه دکتر داروی اشتباهی تجویز کرد ومبتلا یه یبوست شدید شد.و در نتیجش هموروئید وشقاق.در همین حین واسه یه مسافرت دو هفته ای رفتن مشهد.اونجا درد وخون ریزیش زیاد شد ورفتن دکتر.دکتر گفت عمل.اونا هم فکر کردن با عمل راحت میشه اما...
عمل تازه اول مشکلاته...
بی سر و سامان توام یا حسین
کسی که عمل میشه باید دیگه یبوست نشه.الان خواهر من انقدر غذاهای ملین وروغن زیتون می خوره که حد نداره اما بازم یبوست میشه.زخمش بعد گذشت چند ماه هنوز خوب نشده.خون ریزی داره.اختیار باد معده اش دست خودش نیست و از همه بدتر این که کسی که عمل می کنه هر وقت نیاز به دفع پیدا کرد باید سریع دفع کنه.حالا هر جایی که باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باور کن این روزها کار ماشده اشک وآه...نمی دونی خواهر بیچاره ام چه زجری می کشه.
امروز توو گوگل سرچ کردم براش که یه دکتر خوب پیدا کنم.به دکتر بهاره محجوبی برخوردم.حالا نوبت بگیریم ببینیم چی میشه.
2740
بانو جان من هم همین طوری بودم .قتی ایران بودم الان یه مدته که برای کاری فرانسه زندگی می کنم. از روزی که اومدم خوبه خوب شدموباورت نمی شه. مال من در حدی بود که از درد نمی تونستم بشینم. ولی الان خوبه خوب شده. به نظر من باید روش تغذیه ات رو عوض کنی و می دونی که فعالیت خیلی خوبه. ۳ لیوان آب اول صبح ناشتا بخور. معجزه می کنه. غذای بیرون رو اصلا نخور. چایی هم خیلی خوب نیستو آخر شب هم یه لیوان شیر گرم .
ایشالا که بهتر بشی خانومی.
منم بی خبر نذار من تو اینترنت دیدم یک روشهای جدیدی هست مثل تزریق یک ماده که باعث خشک شدن ورمها میشه و... اما نمی دونم کدومش تو ایران هست و تا چه حد درسته
تو رو خدا اگر خوب بود برام میل بزن
آها در ضمن یه شربتی هم هست خارجیه. شربت انجیره. اون هم خوبه. ایرانی هم شیر منیزی خوبه ولی خوب نباید بزاری بدنت عادت کنه. چند تا انجیر خشک بنداز تو آب بعد دو روز آبش یه کم حالت ژله می شه . اون هم خوبه . می بینی عزیزم الان خیلی ها این مشکلو دارن. من چند بار تبیغ عمل بوواسیر با لیزر هم دیدم ولی اصلا اطلاعی ندارم .شاید بد نباشه یه سرچی بکنی
سلام عزیز
منم بواسیر و ........ داشتم عمل کردم خوب نشدم البته دکترم یزد بود .تا اینکه خواهرم دکتر وفایی رو تو تهران پیدا کرد0پروفسوره . و تو ایران معروفه کارش حرف نداره من با دو ماه دارو مصرف کردن عالی شدم .کارش حرف نداره .سه تا دستیار داره که استاد دانشگاهن و شاگردیشو میکنن .واقعا میگم میتونی بری تحقیق کنی ولی معروفه تو کار کولون و.............. اگه گفت عمل که باید بکنی .اگه گفت نه که هیچ .ببین مطبش تو خیابون گاندی طرف وزرا و........... من میگردم ببینم شمارشو دارم یا نه ولی میتونی از 118 بگیری
2706