2733
2734
عنوان

دوستانی که سقط داشتن میشه بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 283 پست
من همیشه دوس داشتم چند سال بی بچه باشیم و دوتایی کیف کنیم اما توی عقد حامله شدم توی شرایطی که عروسیم ...

همه میگن باهاش کنار میایی.اما من روز به روز حالم بدتر و بدتر میشه😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توروخدا این چیزارو پیشنهاد ندین گناه داره😔😔😕😕 ...استارتر جان یه نی نی کوچولو تو دلته ..دستاش ..ب ...

نه عزیزم من خودم خواستم دنبال راه حلم😔😔😔😔

فقط خدا میدونه چقدر حالم بده انگار تو یه اتاق یک در یک با دیوارای بلند بی در وپنجره گرفتار شدم😔😔😔

2731
خداروشکر شوهرمم بعد ۴ روز ک تاکید به سقط داشت یهو گفت دلم نمیاد سقطش کنین هر چند من بحرفش نمیکردم . ...

عزیزم چه مدت طول کشید حالت بهتر شد؟

البته شما فک کنم حال روحیت خوب بود نه؟

عزیزم راحت باردار شدی؟ چند هفته بودی؟ داروی خاصی الان استفاده میکنی؟

اولی هفت هفته دومی پنج هفته سقط شدن.آزمایش های سقط مکرر و دادم معلوم شد مشکل انعقادی دارم و درمان کردم.باردار شدم تا ۱۲ هفتم که شد آسپرین و آمپول انوکساپارین میزدم و بعدش دیگه قطع کرد.

از دومین سقطم تقریبا هشت یا نه ماه طول کشید باردار شدم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
چرا نمیخاییش؟؟

دلیل خاصی براش ندارم فقط انقدر به هم ریخته م که بقیه م راضی شدن

میترسم حال روحیم بدتر و بدتر شه.سابقه ی افسردگی ام دارم 

واقعا با حال روحیه بد زندگی نمیشه کرد

نه عزیزم من خودم خواستم دنبال راه حلم😔😔😔😔 فقط خدا میدونه چقدر حالم بده انگار تو یه اتاق یک در ی ...

استارتر طبیعیه هورمونات بهم ریخته ..بابا دختر آدم یه پریود ساده میشه اخلاقش کلا عوض میشه دیگه اینکه یه پروسه ی هورمونی خیلی پیشرفتس..عزیزم یه وقت دست به کاری نزنی بخدا بعدا پشیمون میشی 

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2740
تبریک میگم عزیزم.انشالله صحیح و سالم بیاد بغلت ولی من روحیه م بدجور به هم ریخته متاسفانه احساس میک ...

ممنونم گلم.سلامت باشی.نگران نباش عزیزم نگرانی ها و استرس اولاش طبیعیه.ولی افسردگی بعد از سقط خیلی خیلی بدتره

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
دلیل خاصی براش ندارم فقط انقدر به هم ریخته م که بقیه م راضی شدن میترسم حال روحیم بدتر و بدتر شه.ساب ...

به این فکر کن که هر زمان دیگه ای حامله بشی همین وضعه..پس نگهش دار بزار گذر زمان کم کم آروم کنه

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
منم اونحوری بودم اما بخدا بعدش که سقط شد بدتر شدم وقتی دیدمش وقتی دستاش پاهاش همه چی تشکیل شده بود ا ...

آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم برات ولی خوب تو که کارت عمدی نبوده.مجبور بودی اینکارو کنی.انشالله به وقتش تو شرایط خیلی خوب باردار میشی و از اول تا زایمانت برات لذت بخش میشه

من مشکل مالی ندارم فقط سابقه ی افسردگی دارم و میترسم مثل اون روزا بشه حالم .واقعا دیگه تحمل افسردگی رو ندارم

معلومه شما بچه رو میخواید ولی به خاطر افسردگی که گرفتید به فکر سقط افتادید .اگر سقط کردید و حالتون ع ...

شمام بارداری عزیزم؟

مثل من افسردگی گرفتین یا کمی فقط حالتون بده؟

بهتر شدین ؟

همه میگن باهاش کنار میایی.اما من روز به روز حالم بدتر و بدتر میشه😔😔😔

اگر اینو سقط کنی دیگه بچه نمیخوای ؟اگه بچه دوس داری نگهش دار و به خود تلقین کن که حالت خوب میشه .برو با دکترت مشورت کن

عزیزم چه مدت طول کشید حالت بهتر شد؟ البته شما فک کنم حال روحیت خوب بود نه؟

منم تقریبا ۶ سال پیش خودم سقط کردم و فکر میکردم کارِ درست اونه ولی الان دو ساله اقدامم و باردار نمیشم چندماه دیگه ۳۲ساله میشم و الان فکر میکنم که بچه ام باید میرفت مدرسه 

تصمیمِ آنی نگیرید مهمترین چیز الان شرایطِ زندگیتونه اگه ترس از طلاق ندارید و زندگیتون پایداره باتوجه به سنتون سقط واقعا اشتباهه

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
بله اوله مشکل داشتیم و اصلا درمان نکردیم فکرشم نمیکردم حامله شم اونم این ماه که حتی جلوگیری ام کردم

پس شک نکن این خواست خدا بوده که حامله بشی تو رو خدت سقط نکن گناه داره

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
2706