2703
2553
عنوان

دوستانی که سقط داشتن میشه بیان لطفا

2023 بازدید | 283 پست

سلام من ۶ هفته و دو روزمه طبق سونوگرافی که دیروز انجام دادم.

به شدت افسردگی گرفتم از وقتی فهمیدم باردارم

میترسم با این حجم از افسردگی بلایی سر خودم بیارم.دوستان واقعا تحملش سخته تورو خدا سرزنش نکنید.واقعا دست خودم نیست خیلی حالم بده.اصلا نمیتونم توصیف کنم حالمو

همش میشینم و خیره میشم یه نقطه ساعتها

حتی حال شونه زدن موهامم ندارم.

دارم به سقط فکر میکنم.میشه کسایی که تجربه داشتن چه عمدی چه غیرعمدی راهنماییم کنین

خواهش میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شاید خدا برات فرشته نجات فرستاده، چرا داری شانس زندگی دوباره رو از خودت میگیری؟ باهاش حرف بزن براش شعر بخون،خیلی حالت بهتر میشه

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2714

عزیزم حال شما کاملا قابل درکه. الیته شاید قسمتت بوده و برات خیره. بشین منطقی دو دو تا چهار تا کن اگه واقعه بچه رو می تونی تو زندگیت جا بدی لدتش رو ببر و فکرش رو نکن. اگه هیچ جوره راه نداره. هفته ات پایینه هزار تا راه وجود داره. این هفته زعفرون و زرشک در حجم بالا رو امتحان کن نشد برو دنبال دارو زیر هشت هفته باشی مشکلی نیست. اما با غصه خوردن کاری درست نمیشه

شاید خدا برات فرشته نجات فرستاده، چرا داری شانس زندگی دوباره رو از خودت میگیری؟ باهاش حرف بزن براش ش ...

عزیزم دست خودم نیست انقدر روحیه م بده که همه قبول کردن چون میترسن با این حجم از افسردگی بلایی سرخودم بیارم.

خیلی دوست داشتم مثل بقیه از بارداری لذت‌ببرم و شاد باشم اما نمیتونم😞😞😞😞

عزیزم من 18سالن بود و کنکور داشتم اردیبهشت فهمیدم حامله ام و حالم خیلی بد بود البته نمیخاستم سقطش کنم اما بعضی مواقع به شوهرم میگفتم نمیخامش و گریه میکردم یا میگفتم طلاقم بده بچتم مال خودت!! رفته بودم تو چهارماه که گفتن مشکل داره و باید سقط شه دقیقا یک هفته مونده بود به کنکورم. حاضرم دنیامو بدم بچم برگرده بخدا

عزیزم من دو تا سقط خود بخودی داشتم.خیلی حالم بد بود و سر دومی تا چند ماه افسردگی گرفته بودم و اصلا داشت زندگیم خراب میشد.خدا دوباره بهم توجه کرد و این هدیه رو بهم داد و تا الان واسم نگهش داشته.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
عزیزم حال شما کاملا قابل درکه. الیته شاید قسمتت بوده و برات خیره. بشین منطقی دو دو تا چهار تا کن اگه ...

عزیزم زعفرون و زرشک رو چجوری باید استفاده کنم؟

دارو میتونم از داروخانه تهیه کنم؟

2706