2737
2734
عنوان

دوستانی که سقط داشتن میشه بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 283 پست
ممنونم عزیزم که به فکرم بودی عزیزم میدونین کجای اردبیل هستن چون من اینجارو کامل نمیشناسم اگه بتونم ...

اردبیل
 - خیابان شریعتی - به طرف میدان یحیوی - کوچه چهارم - مرکز سلامت روان ترنم

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم که به فکرم بودی عزیزم میدونین کجای اردبیل هستن چون من اینجارو کامل نمیشناسم اگه بتونم ...

045-33253737

این شمارشه باید زنگ بزنی نوبت بگیری

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
ممنونم دوست خوبم خیلی لطف کردی بهم💕💕💕💕💕

خواهش میکنم به نظرم قبل سقط این ی کار واقعا ارزشش رو دارهحداقل خیالت راحته ی متخصص نظر داده و رو علم کار انجام دادی

مشاوره حتی یک جلسشم واقعا تاثیر گذاره درسته خیلیا میگن بهترین مشاور ادم خودشخ اما کسی که درس روان رو خونده میتونه خیلییییی کمک کنه به آدم

شما هم ماشالله خانوم فهمیده ای هستی

لطفا اگر شد برو و ما رو هم درجریان بزار😘😘امیدوارم بهترین ها برای تو و نینی و همسر فهمیدت اتفاق بیفته

2731
ممنونم عزیزم فردا سعی میکنم که برم اگر وقت بدن. ممنونم گلم لطف داری بهم انشالله که تو هم زندگیه پر ...

قربونت برم😘

2738
عب نداره عزیزم حتما خیری توش بوده. کاش بی بی من منفی بود😞😞

اینطوری نگو.حتما خدا شما رو لایق مادر بودن دونسته ک بهتون داده.سعی کن خودت اروم کنی.کم کم نی نی ک تکوناش حس کردی عاشقش میشی