2733
2739
عنوان

برام دعا کنید.خدا کمکتون کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 26 پست
انشالله نی نیت رو سالم و سلامت بغلت بگیری و بعد چند روز بیای اینجا خاطره زایمانت رو بنویسی گلم

ممنونم عزیزم ممنونم💗

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ان شاا... زایمان راحتی داشته باشین و بچتون به سلامتی بیاد بغلتون. عاقبت بخیر بشه زیر سایه ی پدر و مادرش 🙏🏻 واسه سلامتی منم لطفا دعا کنین🙏🏻🌷

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم.الهی زایمان راحتی داشته باشین و ب مبارکی و دلخوش نی نی تون رو بغل بگیرین الهی آمین.الهی زیر سایه پدرومادر بزرگ شه الهی آمین

لطفا اگه قابل میدونین برای نی نی دارشدن ی خانمی بعد سالهادعا کنین

الهی عاقبت بخیر باشین الهی آمین

سپاسگزارم⁦🌹🌹🌹

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجم انشاالله سلامت و خوش قدم باشه تو رو خدا موقع زایمان دعا کن ش ...

برای سرکار رفتن همسرتون روز سه شنبه غسل کنین و سوره مبارک یوسف رو  ی کاغذ بی خط بنویسین رو به قبله بعد شب هنگام بذارین لای شکاف دیوار طوری که نیفته و اصلا هم به پشت سرتون نگاه نکین الهی بزودی زود برن سر ی کار عالی الهی آمین

خانمی مجربه حتما  ب امید خداوند جواب میده🌷

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
اگه قابل باشم برای حاجتتون آیت الکرسی خوندم.الهی زایمان راحتی داشته باشین و ب مبارکی و دلخوش نی نی ت ...

ممنونم عزیزدلم.چشم حتما عزیزم .انشالله به خق همین ماه عزیز زودتر دامنش سبز شه یه نینی ناز و.سالم بغل بگیره

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
ان شاا... زایمان راحتی داشته باشین و بچتون به سلامتی بیاد بغلتون. عاقبت بخیر بشه زیر سایه ی پدر و ما ...

حتما خدا انشالله شفای شما و همه بیماران و بده .

2738
الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجم انشاالله سلامت و خوش قدم باشه تو رو خدا موقع زایمان دعا کن ش ...

انشالله عزیزم حتما

ممنونم عزیزدلم.چشم حتما عزیزم .انشالله به خق همین ماه عزیز زودتر دامنش سبز شه یه نینی ناز و.سالم بغل ...

الهی خیر ببینین 😘ی دنیا ممنونم⁦♥️⁩الهی تنتون سلامت باشه و از جمیع بلایا محفوظ باشین الهی از زمین و آسمون خیر و برکت براتون بباره الهی آمین🌸🌸

الهی خیر ببینین 😘ی دنیا ممنونم⁦♥️⁩الهی تنتون سلامت باشه و از جمیع بلایا محفوظ باشین الهی از زمین و ...

ببین اگ واقعا اولاد میخای فقط یک کارکن .برو در خونه امام حسین.زیارت عاشورا کامل تا 40روز از روز4شنبه فقط باید توروز بخونی جوری ک میگم با صد مرتبه هاش .اگ خواستی من برات با روضه می خونم