2733
2739
عنوان

برام دعا کنید.خدا کمکتون کنه

271 بازدید | 26 پست

بعد ده سال زندگی مشترک با هزار امید و ارزو حامله شدم و هفته ذیگه زایمانمه.همش استرس دارم دلم شور میزنه.برام دعا کنید عزیزان بچم سالم و سلامت بیاد بغلم.خدا حاجت دلتونو بده

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهييي 

عزيزم كلي انرژي مثبت 

ان شاالله همه چيز عاليه 

منم دعا كن دلم بچه ميخواد منم بزودي باردار بشم 

دلم ازاين روزشمارهاي تولدنوزادميخواد♥️اينستاگرام madaranehaye.eli
2728
الهييي  عزيزم كلي انرژي مثبت  ان شاالله همه چيز عاليه  منم دعا كن دلم بچه ميخواد م ...

به حق همین ساعت عزیز اتشالله خدا دامنتو هرچه زودتر سبز کنه عزیزم

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738

ایشالا عزیزمممم تو هم دعا کن من زود مامان بشم😍🤲

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
باشه توهم دعاکن من بمیرم

دعا میکنم خدا بهت ارامش سلامتی و هرچی که دوست داری بده عزیزم.خدا نگهدارت باشه حافظت باشه مشکلاتت حل بشه ایشالا

ایشالا عزیزمممم تو هم دعا کن من زود مامان بشم😍🤲

انشالله عزیزم .انشالله خدا حاجت دلتو بده

2706