2733
2734
عنوان

تخمک کشی چجوریه ؟عمله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22413 بازدید | 58 پست
وااااااآاای خدا ......خودم دوسال اقدام بودم بهمن نگو کیست داشتم ترکید و خونریزی داخلی و عمل مثل سزار ...

دلم من که میگه برات میگیره. فقط بعد انتقال خیلی استراحت کن من هیچ کاری نکردم همش دراز کشیده فقط تا دستشویی

اره منم از بهمن فقط اسیر دکتر و دارو ام .همه حقوق شوهرم میره واسه اینا ...خیلی روحی خسته ام . اما خ ...

مرسی عزیزم..میدونی من هیچ کس و ندارم باهاش درد و دل کنم ...خیلی داغونم خیلی زیاد

یه حس غربتی دارم که از هر جمعی بیزارم ...کنار هر کسی باشم همین تنهایی رو دارم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه جورایی مشکل هر دومونه...ولی سخته برام ادامه این زندگی توی سکوت و تنهایی..با دلهره و دعوا ..بخدا ش ...

برای ما آرزوی بزرگیه ولی در برابر رحمت و عظمت خدا چیزی نیست ایشالا بهت بده به حق فاطمه زهرا

یه جورایی مشکل هر دومونه...ولی سخته برام ادامه این زندگی توی سکوت و تنهایی..با دلهره و دعوا ..بخدا ش ...

درسته ...ولی خب لاقل سعی کنین باهم خوب باشین ...ما قبل عملم خیلی کل کل میکردیم .اما بعد عمل هم اون هم من رعایت میکنیم رفیق شدیم .روزای سختیه لاقل دوتاایی کنار هم باشبم کمتر اذیت میشیم .باهاش رفیق باش ...ببین چجوری بش خوش میگذزه ..من خیلی باهاش را میام بعد عملم ...

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731
دلم من که میگه برات میگیره. فقط بعد انتقال خیلی استراحت کن من هیچ کاری نکردم همش دراز کشیده فقط تا د ...

قربون دل تو برم اخه من 😍😍😍

شنبه جواب ازمایشارو میبرم ..تا دارو رو شروع کنه ...انشاالله ک لار اول بگیره ..اخه پول چند بارم نداریم ..خیلی گناه داره شوهرم دلم براش میسوزه ...کلا هیچی ور نمیداره از حقوق ...اگه نشع خیلی شرمنده اش میشم .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
قربون دل تو برم اخه من 😍😍😍 شنبه جواب ازمایشارو میبرم ..تا دارو رو شروع کنه ...انشاالله ک لار اول ...

برای منم دعا کنید دوساله منتظرییم بعد ماه رمضونم قراره برییم رویان،شما تهرانیین؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
برای منم دعا کنید دوساله منتظرییم بعد ماه رمضونم قراره برییم رویان،شما تهرانیین؟

نه من شمالم .رویان میرم منم 

2738
انشاءالله جواب بگیری،چقدر خرجش میشه؟ما زنگ زدییم گفت7میلیون میشه

من فعلا رفتم تشکیل پرونده دادم و ازمایشای اولیه ...گفتن سیکل ای وی اف ۴ تومن میشه ...اما ۵۰۰ ازمایش دادم فعلا ۳۸ ویزیت ۱۰۰ سونو و عکس رنگی .یعنی هنوز اول کاره ۷۰۰ خرج کردم .قبل پروسه ای وی اف همون ۶ یا ۷ تومن  میشه در کل 

انشاءالله جواب بگیری،چقدر خرجش میشه؟ما زنگ زدییم گفت7میلیون میشه

چرا الا ننمیری واسه تشکیل پرونده و ازمایش و سونو های قبلش 

میتونم بپرسم چقدر طول میکشه تا ای وی اف؟از تشکیل پرونده تا عمل تخمک کشی؟

من ۲۰ فروردین رفتم .ویزیت شدم و تشکیل پرونده .اما بخلطر ازمایش هورمونی باید میموندم تا الان ک پریود بشم ....بعدش گف بسته ب نتیجه ازمایش دوهفته دارو بعدش تخمک کشی بعد چند روز تشکیل جنین .بینش خودت همش سونو میشی بدنت اماده باشه همون موقع انتقال در غیر این صودت دوماه بعد ...

من ۲۰ فروردین رفتم .ویزیت شدم و تشکیل پرونده .اما بخلطر ازمایش هورمونی باید میموندم تا الان ک پریود ...

اها پس کارش طولانی توکل به خدا ببینیم چیی میشه.راستی دختر میخوای یا پسر؟😉

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤
اخه شوهرم میگه اگه از الان برییم پول زیاد دستم نیست میترسه وسطاش پول کم بیاره

مرحله مرحله اس . پول و ایناش .منم فقط الان ۱۲۰۰ دارم ...بیشتر ندارم نمیدونمم قراره ازکجا بیاد  خدا بزرگه جور میشه انشالله .بیشتر ب خاطر معطلی ازمایشه میگم ک زود برو لاقل ازمایشو بده چون باید پریود باشی 

رویان خیلی خوبه بدیش اینه همه ازمایش ویزیتا ازاده 

2706