2737
2739
عنوان

تخمک کشی چجوریه ؟عمله؟

| مشاهده متن کامل بحث + 22413 بازدید | 58 پست
اها پس کارش طولانی توکل به خدا ببینیم چیی میشه.راستی دختر میخوای یا پسر؟😉

هیچ فرقی نمیکنه برام ...ی کوچولو میخوام غل بخوره تو خونه هر روز بمیرم براش .دختر پسر مهم نیس .ی خنده کوچولو میخوام تو بغلم 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
مرحله مرحله اس . پول و ایناش .منم فقط الان ۱۲۰۰ دارم ...بیشتر ندارم نمیدونمم قراره ازکجا بیاد   ...

ینی چیی باید پریود باشم؟مگه چه فرقی میکنه اگه پریود نباشم چی میشه؟ازمایشش چی هست؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ فرقی نمیکنه برام ...ی کوچولو میخوام غل بخوره تو خونه هر روز بمیرم براش .دختر پسر مهم نیس .ی خنده ...

الهی انشاءالله زود نتیجه بگیری.خب الان بخوان بکارن خودتون چیی میگید هم دختر هم پسر؟راستی نمیدونی چنتا میکارن؟

ینی چیی باید پریود باشم؟مگه چه فرقی میکنه اگه پریود نباشم چی میشه؟ازمایشش چی هست؟

ازمایش هورمونه ...باید پریود باشی روز دو یا سه ..ذخیره تخمدان .

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2731
الهی انشاءالله زود نتیجه بگیری.خب الان بخوان بکارن خودتون چیی میگید هم دختر هم پسر؟راستی نمیدونی چنت ...

مونده ب این که از تخمک و اسپرمت چنتا جنین با چ کفییتی تشکیل بشه راستش انتخاب جنسیت شانستو کمتر میکنه چون اونجوری از ببین ۵ تا جنین مثلا فقط دوتا پسرشو استفاده میکنی ن دخترا ...تعیین جنسیت نمیکنیم هر دو جنس هرکدوم شانسمون بود 

مونده ب این که از تخمک و اسپرمت چنتا جنین با چ کفییتی تشکیل بشه راستش انتخاب جنسیت شانستو کمتر میکنه ...

من که شوهرم برای پسر میمیره پس اونجوری باشه پنجتاشم پسر باید بگییم😂.ولی چقدر بد انتخاب جنسیت شانسو کم میکنه😖

اها ینی روز دوم یا سوم پری میری ازمایش ذخیره تخمدان میدی؟

بله .ی چکاپ کلی ۱۰ ۱۲ مدل .ازمایش خونه 

2740
من که شوهرم برای پسر میمیره پس اونجوری باشه پنجتاشم پسر باید بگییم😂.ولی چقدر بد انتخاب جنسیت شانسو ...

من و شوهرمم پسر دوس داشتیم.اما الان دوساله ...هرچی بده جونمم میدم ب اش شوهرمم هندز پسر دوس داره اما کمتر اززقبل 

من و شوهرمم پسر دوس داشتیم.اما الان دوساله ...هرچی بده جونمم میدم ب اش شوهرمم هندز پسر دوس داره اما ...

ای کاش شوهر منم اینجوری بود فقط میگه پسر اونم نه یکی سه تا یدونه دختر

ای کاش شوهر منم اینجوری بود فقط میگه پسر اونم نه یکی سه تا یدونه دختر

کله اش باد داره .قبلا میگف فقط پسر .الان میگه فقط یدونه خدا بهم بچه بده سالم صالح هرچی خودش دوس داره بده 

کله اش باد داره .قبلا میگف فقط پسر .الان میگه فقط یدونه خدا بهم بچه بده سالم صالح هرچی خودش دوس داره ...

اخی واقعا سخته من اون روز با شوهرم بحثم شد سر تنهاییم که مامانم دوره حوصلم تو خونه تنها سر میره دیدم شوهرم گریه میکنه میگه میدونم تنهایی بچه نیستش حوصلت سر میره منم خودم حوصلم سر میره خسته شدم انقدر ناراحت شدم که نگو فقط به خدا التماس میکنم که قبل رفتنمون یدونه بده😢