2703
2553
عنوان

تخمک کشی چجوریه ؟عمله؟

22284 بازدید | 58 پست

بدای ای وی اف تخمک کشی ب چه صورته عمله ؟یا مث ای یو ای ؟

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

تخمک کشی عملی است با بیهوشی کوتاه مدت حد اکثر15دقیقه طول میکشد .و پزشک از طریق دهانه رحم اقدام به خارج کردن تخمک میکند.بعد از تخمک کشی کمی درد در ناحیه زیر شکم خواهید داشت..و البته شاید حالت تهوع سر گیجه درد پاها و دستها که اینها از عوارض بیهوشی است

یه حس غربتی دارم که از هر جمعی بیزارم ...کنار هر کسی باشم همین تنهایی رو دارم😢
تخمک کشی عملی است با بیهوشی کوتاه مدت حد اکثر15دقیقه طول میکشد .و پزشک از طریق دهانه رحم اقدام به خا ...

مرسی ...پس عمل شکم و باز کردن وبخیه نداره 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2714
تخمک کشی عملی است با بیهوشی کوتاه مدت حد اکثر15دقیقه طول میکشد .و پزشک از طریق دهانه رحم اقدام به خا ...

بعد از تخمک کشی دیگه چه کار میکنن....

لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرستین..
اره عمله بیهوشی داره کلا میری اتاق عمل

بخیه و اینا ؟؟؟منظورم جایی رو میبرن ؟؟؟

ذخیره تخمک ک میگن ازمایش بدین هم مث اینه؟

ازمایش خونه من دیروز دادم 

بعد از تخمک کشی دیگه چه کار میکنن....باید بریم خونه؟

اره دیگه ..معمولا تا بعد از ظهر بیمارستانید بعدش مرخص میکنن...یکی دو روز بعدش هم بهتون میگن چند تا جنین تشکیل شده براتون...بعدش هم اگه رحمتون آماده باشه جنین و انتقال میدن بعد سه روز..اگر هم آماده نباشه فریز میشن برای بعد

یه حس غربتی دارم که از هر جمعی بیزارم ...کنار هر کسی باشم همین تنهایی رو دارم😢
2706