2737
2739

خانوما خواهر شوهرم نمیدونم چرا چند باره بهم میگه شکمت کوچیکه و بچت ریزه شکم من خیلی بزرگتره درآینده منظورشه 

بعد میگه بچه من هفت کیلوعه 

من راستش خیلی ناراحت شدم و فقط گفتم شکم اول همیشه کوچیکه مادرشوهرم از من دفاع کرد 

میشه یه حرفی بهم یاد بدید که هم بی ادبی نباشه هم اینکه متوجه بشه حرفش درست نیست 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در صورتی که بچه من طبق سونوگرافی دو هفته از سنش بزرگتره از نظر وزنی

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2731
يني انقد بيكاريد ك ب اين حرفا اهميت ميديد  مث بچه ها شكم من كوچيكه از تو بزرگه  ولش كن ب ...

منم اولش برام مهم نبود 

ولی هی تکرار میکنه حرفشو 

گاهی وقتابه کسی که به آدم تیکه میندازه بجاخودخوری وجواب کوبنده بایه لبخند یه کلمه بگیدحق باتوعه

اینطوری طرف خودبه خودخفه میشه

ونه حرف وتیکه ای براگفتن

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
2740

بگو وزن بچه ب اندازه شکم مادر بستگی نداره ژنتیکیه بعدم اینکه شکم مادر بزرگ باشه نشونه خوبی نیست مادر باردار باید مواظب تغذیه اش باشه و خیلی چاق نشه ی مادر همیشه باید سالم باشه

والا شکم منم با اینکه دوقلو داشتم از شکم خواهرشوهرم کوچیکتر بود و یکی از این حرفا نبود...اتفاقا ی جایی خوندم به خاطر قوی بودن عضلات شکم هست ک بعضیا شکمشون زیاد بزرگ نمیشه و اصصصلا ربطی به کوچک یا بزرگ بودن نی نی نداره

راه ظهورت را بستم ... قبول‌ خدا را چه دیدی شاید قرار است حُرِّ تو باشم
منم اولش برام مهم نبود  ولی هی تکرار میکنه حرفشو

خواهر شوهر منم همینجور بیشعور. .. متاسفانه باید بهت بگم سکوت و جواب مودبانه اصلا کارساز نبود و هربار بدتر نیگفت منم در آخر شدم مث خودش چندبار شستم گذاشتمش رو بند .یعنی خیلی خیلی بدتر از خودش شدم و جواب بد دادم الان منو میبینه انگار عزراییل شو دیده لال میشه .یعنی راحت شدم از شرش. بعضی ها فکر میکنن آدم ج نمیده لابد لال یا خرفت . بدتر میکنن 

💑

الان خودت خوبی؟

دکتر وازمایشهاتو رفتی؟

خیالت راحت باشه خدا بیشتر من وشما هوای مخلوقش را داره خدا شما ونی نی را حفظ کنه

مادر ۹۸ عزیز از الان صبوری کن فردا بچه بیاد هزار تا حرف میزنن از الان روی خودت کار کن برات مهم نباشه نظر وحرفشون

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
الان خودت خوبی؟ دکتر وازمایشهاتو رفتی؟ خیالت راحت باشه خدا بیشتر من وشما هوای مخلوقش را داره خدا ش ...

آره عزیز دلم.. ممنون گلم 

اتفاقا سونوگرافی رفتم خود دکتره گف بچت وزنش زیاده و درشته یه مدت هم بخاطر وزنش کیسه آبم زیاد شده بود 

نمیدونم چشه همش قربون صدقه من میره بعد اینجوری ناراحتم میکنه