2733
2739
عنوان

میشه کمکم کنید راجب جواب دادن به حرف هستش

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 18 پست
بگو حالا ریز باشه اهمیتش چیه! خداکنه سالم باشه درضمن تازه اولشه وقتی دنیا بیاد تازه شروع میشه پات ...

مثلا هی میخواد بگه بچه من خیلی قوی تر از بچه توعه 

اتفاقا کسی که میخواد باهاش ازدواج کنه آدم ریز جثه ای هستش خودش فقط درشته فکر نمی‌کنم دیگه اون حدی که میگه بچش اون اندازه بشه 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
بگو وزن بچه ب اندازه شکم مادر بستگی نداره ژنتیکیه بعدم اینکه شکم مادر بزرگ باشه نشونه خوبی نیست مادر ...

بخدا خیلی کارش زشته فقط بهم استرس میده 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا هی میخواد بگه بچه من خیلی قوی تر از بچه توعه  اتفاقا کسی که میخواد باهاش ازدواج کنه آدم ر ...

ببین دارم بهت میگم تازه شروعشه!

تا میتونی دوری کن از مقایسه هاش

وقتی بچت دنیا بیاد....هی باید دنبال جواب باشی

همون بهتر سکوت کنی در برابرش

بخدا خیلی کارش زشته فقط بهم استرس میده 

من ب درجه ای از عرفان رسیدم و حرف هیچ کس برام مهم نیست اصلا بش گوش نده از بارداریت لذت ببر ب کسب چ و شکمت کوچیکه یا بزرگه با ی لبخند دهنشونو ببند

2728