2737
2739

شوهرم عوضیمو تا این حد نشناخته بودم یکماهه قهریم عجیبببببب کینه خانوادمو گرفته دیشب چنان بانفرت نگام میکرد وفحشای رکیک میداد به من و مادر و خواهرم که اصلا عجیب بود واسم هر دو سه روز یه بار عقده گشایی میکنه هرچی فحش که لایق خودشو و ننه باباشن بهم میده منم هیچییییی نمیگم انروز تصمیم دارم برم واسه قهر و جدایی به والله که این زندگی سگی ارزش موندن نداره تا الانمبخاطر بچم تحمل کردم ولی دیگه نمیکشم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما مثل آب و آتش شدین؛👇

آب و آتش نسبتی دارند جاویدان

مثل شب با روز، اما از شگفتی‌ها

ما مقدس آتشی بودیم و آب زندگی در ما

آتشی با شعله‌های آبی زیبا

آه

آب و آتش نسبتی دارند دیرینه

آتشی که آب می‌پاشند بر آن، می‌کند فریاد

ما مقدس آتشی بودیم، بر ما آب پاشیدند

آب‌های شومی و تاریکی و بیداد

خاست فریادی، و درد آلود فریادی

من همان فریادم، آن فریاد غم بنیاد

هر چه بود و هر چه هست و هر چه خواهد بود

من نخواهم برد، این از یاد

کآتشی بودیم بر ما آب پاشیدند

گفتم و می‌گویم و پیوسته خواهم گفت

ور رَوَد بود و نبودم

همچنان که رفته است و می‌رود
بر باد

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738

فحش که باد هواست عزیزم . من شوهرم تقریبا بد دهنه اوایل خیلی اذیت میشدم میدونم اشتباهه کارم اما دیگه شدم مثل خودش اون میگه بابات منم میگم بابات اون میگه خواهرت منم دوتا میزارم روش میگم خواهر خودت.. 

شاید کارم اشتباه باهش اما دوتا مزیت داشت یکی اینکه خودم سبک میشم یکی اینکه واقعا دیگه کمتر میگه چون میدونه هر چی عوض داره گله نداره

وقتی شوهرت بی شعوره طلاقتم نمیده ادم باید راه های دیگه روامتحان کنه  

دخترم تمام زندگی من

عزیزم شاید خوندن این تاپیک برات خوب باشه

وقتی نمیتونیم کسی رو عوض کنیم بهتره خودمونو عوض کنیم تا رفتار اون شخص با ما عوض بشه

اینم امتحان کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1205906/دنبال-باورهای-جدیدی-هستم-برای-رشد-خودم

تو نت سرچ کن همسر بداخلاقمو عاشق خودم کردم

ان شاالله که زندگیت شیرین میشه

حالا چرا بری قهر ؟ بمون و جوابشو بده 

نمیتونم بشدت عصبیه  داد که میزنه لال میشم ماه پیش بخاطر یه مسئله کوچیک کتک زد و زنگ زد به داداشم که ببا خواهرتو ببر فرداش داداشم اومد باهاش حرف بزنه دعواشون بالا گرفت و داداشمم کتک زد آخه داداشم ده سال کوچیکتره مادرمم زنگ زد و فحشش داد از اون روز این مسئله رو حل نکرده هی به من و خانوادم توهین میکنه اصلا تعادل روانینداره

2706