2737
2734
عنوان

تولد زنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 192 پست
اگه طلا دوست نداره کتاب بگیر  کتاب بوی درختان کاج بی نهایت عاشقانه و زیباست میتونید با هم بخو ...

عالی چرا به فکر خودم نرسید واقعا ممنون عاشق خواندن شعرای عاشقانه ست ممنون ازیاداوریت

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاحالا هرچیزی که خواسته البته خداروشکر که فهم درکش ازین حرفا خیلی بالاتره براش تهیه کردم چه شرایطش ب ...

اون اکواریوم رو واسه این میخواد که خودتو خوراک ماهیا کنه فرار کن😂😂😂😂

{ جانی دپ سابق }
2731
اون ک ارزشش ازینا خیلی بیشتره بنظرت کارت اعتباریا هست یکبار مصرف واس هدیه میدن با یه اکواریوم بزر ...

اره ب نظرم رمانتیکه..

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
تمیز بشور 

چشم امر دیگه ای نیست

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.
بنظر من کسی که اینجوری برای یه مردیکه این موقع شب به جای اینکه کنار زنش خواب باشه داره تو سایت زنونه ...

خب خیلی خانومام الان باید کنار مردشون خواب میبودن،نیستن پس بیاییم قضاوت کنیم،یکلمه یا نظر بدین یا ندین ،بگو بخندم درست نیست آره ،ولی من ندیدم البته اینجا .اون ....هم خیلی بد بودا .

2740
پس براش ی انگشتر خوشگل بخر ک هرروز توی دستش ببینه و خوشحال شه.. یا یه پلاک زنجیر خیلی خوشگل.. گل رز ...

ممنون

بیا به همین سرعت خواهر و برادر شدن، وقتی جنبه ندارید چرا ادای روشنفکرارو درمیارین آخه؟ اونا که اینج ...

تو دیروز عضو شدی دیر اومدی نخاه زود برو

کاربر جوانمرد داداش همه ی خواهر های نی نی سایته 

چون هم با ادبه هم جایی که جاش نیست نمیره و سرک نمیکشه 

😏

براکدوم شهری؟

کردستان بانه

خب خیلی خانومام الان باید کنار مردشون خواب میبودن،نیستن پس بیاییم قضاوت کنیم،یکلمه یا نظر بدین یا ند ...

فرق میکنه. مردا چون سرکار میرن خسته ان زود میخوابن. یه زن که نمیتونه ساعت ۱۰ شب بره بخوابه .

{ جانی دپ سابق }
حق با شماست.تاپیک عمومیه و حتی بدون عضویت و خاموش هم میشه عکس یا هر پستی رو دید.کسی که میترسه عکسش ر ...

بله خب صدرصد من خودم تا حالا چندین بار گذاشتم ترسی هم ندارم چون تو اینستا و مشابه همونا هم عکسام هست با عکسا مگه چیکار میشه کرد!!

❌❌❌👉لایک نکن لطفا👈❌❌❌
بچه ها فک میکنین این واقعا نظر خواهی میکنه یا داره لاس میزنه؟ البته ببخشیدا  دلم واسه زنش میس ...

نیت دل برای برداشت از هر مسئله بزرگترین ملاک