2733
2739
عنوان

تولد زنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 192 پست
باقفل کردن تاپیک من   کاربر x و کاربرy دیگ ندیده نشناخته به ناموس کسی توهین نمیکنن یا به جنس خو ...

اره اره شما راست میگی منم ریپلای نکن متنفرم از ادم خاله زنک 

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
ببینید جناب هدیه های طراحی شده که یه قسمتیشون مربوط به اون شخص هست و نشون دهنده شناخت شما از فرده خ ...

ادرسی سراغ دارین که چراغ خواب  با عکسش رو بتونم تهیه کنم

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان چخبره اینجا؟ 

خب مگه بیچاره استارتر چیز بدی گفته که ریختین سرش؟؟؟!فقط محترمانه واسه تولد زنش تظر خواسته ! این چیز بدیه؟؟؟؟!

هر کسی نظری داره که به درد استارتر و موضوع تاپیک میخوره بنویسه ،هرکسی هم مخالفه از تاپیک بره بیرون ! به همین سادگی ..

درضمن رفتار هرکس نشان دهنده ی شخصیتشه !

{POI^means peace of ارامش از من آغاز میشود 

خجالت بكشيد مگه سایت ارث پدرتونه ناراحتی مرد اینجا  شما عضو.  نشو خاک بر سرتون تا کی می خواین زن و مرد کنید جامعه رو بو گند بر داشته از افکار شما بس کنید حالم بهم خورد 

کاربری دوم ‌من هست‌ .مهربون باشید .لطفا
2728
ادرسی سراغ دارین که چراغ خواب  با عکسش رو بتونم تهیه کنم

اگه توی گوگل سرچ کنید سایتشو پیدا میکنین، دوست من که اینجوری سفارش داده بود بازم اگه آدرس دقیق پیدا کردم براتون میزارم

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
دوستان چخبره اینجا؟  خب مگه بیچاره استارتر چیز بدی گفته که ریختین سرش؟؟؟!فقط محترمانه واسه تول ...

🌷👍👍 خوبه که حالا امشب خوبای سایتم بودن 

ممنون از طرز نگاهتون ن به تاپیک و سایت به کل زندگیت 

مرد کردستان .زندگی ارزشش داره اگ جنگی برای عصبات نباشـــ فرقی نداره کجا زندگی میکنی .برای همسر زندگیت خروس بی محل نباش... که مرغ پرکندش کنی.ارامش را به دیگران بده بعد طالبش باش.
من که مجردم ولی اگه یه روز همسرم به خاطر هدیه من بره تو چنین سایتی و نظر سنجی کنه دورش میگردم که این ...

😂😂😂😂😂😂😂😂واقعا خوشحال میشی که شوهرت بره از زنهای دیگه در مورد هدیه ات نظر بخواد؟؟؟؟؟ خب بیاد از خودت بپرسه

همسر من سلیقه اش برای هدیه خوب نیست فداش بشم و به هر مناسبتی بهم میگه آماده شو گل جان و میره دم یه طلا فروشی و من هر چی بخوام برمیدارم❤️

هدیه های یهوییش هم فقط گل هست❤️

من در این مورد تجربه ای ندارم اما برعکسش رو تجربه دارم یادمه تازه عقد کرده بودیم من خیلی در مورد علایق همسرم اطلاعات نداشتم جشن تولد براش گرفتم و برای مشاوره هدیه با یکی از همکاراش که مرد بسیار متین و محترم و باخانواده ای هستند تماس گرفتم و ازشون پرسیدم که فلانی(همسرم) به چه وسیله ای نیاز داره و هنوز نخریده

ایشون گفتن در مورد یه پرینتر لیزری یه مدته سرچ میکنه و میخواد بخرتش من اطلاعات اون پرینتر رو از ایشون گرفتم و رفتم برای همسرم خریدمش

شاید باورت نشه اما عکس العمل شوهرم اینجوری بود😐😐😐😐😐😐بعدشم گفت مگه من خودم لال بودم که دوره افتادی توی مردا واسه هدیه‌ء من مشاوره گرفتی😑خلاصه بدش اومد و حتی جعبه پرینتر رو تا چند روز باز نکرد که دیگه داستانهایی بعدش داشتیم تا کوتاه اومد😐 من اون زمان 21 ساله بودم و بعدها که عقلم بیشتر رشد کردم فهمیدم که کار درستی نکردم که رفتم برای همسرم از یه مرد غریبه مشاوره گرفتم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2740
😂😂😂😂😂😂😂😂واقعا خوشحال میشی که شوهرت بره از زنهای دیگه در مورد هدیه ات نظر بخواد؟؟؟؟؟ خب بیاد ...

دقیقا  الن تردیدم کلا رفع شد پس چرا بعضی کاربرا واقعا دست خودشون نیست که چی میگن

دقیق اونیو میگن که خودشون مشغول به انجامشن 

👏👏👏

😂😂😂😂😂😂😂😂واقعا خوشحال میشی که شوهرت بره از زنهای دیگه در مورد هدیه ات نظر بخواد؟؟؟؟؟ خب بیاد ...

واکنش همسرتون با توجه به جو ایران قابل پیش بینی بود

ولی من به شخصه اگه شریکم همچین کاری کنه اصلا ناراحت نمیشم

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
https://elsun.ir/product/چراغ-خواب-طرح-چهره/

ممنون خیلی شیکه واقعا ممنون

واکنش همسرتون با توجه به جو ایران قابل پیش بینی بود ولی من به شخصه اگه شریکم همچین کا ...

اتفاقا بر عکس

همسر من مرد با ایمان و خیلی مذهبی هستش ولی اعتقادش اینه که غیرت این نیست که زنت رو از همه عالم قایم کنی خیلی فکر بازی داره ما حتی مسافرتهای خارجی که میریم من بی حجاب میرم و ایشون میگه قبرت مال خودته منو که توش فشار نمیدن😂😂😂😂😂توی ایران رو البته حساسه چون میگه مردهای ایرانی چون ندیدن حریصن و با نیت بد نگاه میکنن

ولی در این مورد خب به نطر منم حساسیتش به جا بود

هر کسی دلش میخواد طرف مقابلش هدیه اش رو با سلیقه خودش خریداری کرده باشه نه یه غریبه‌ء از قضا همجنس😆😆😆

بهرحال طرز فکرها متفاوته ولی خب من از طایفه‌ء بزرگی هستم و دوست هم زیاد دارم توی اطرافیانم هیچ کسی رو ندیدم که با این قضیه اوکی باشه

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫