2733
2739
عنوان

دوس دارین شوهرتون غیرتی باشه؟؟؟🤔😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 118 پست
بابا بخدا راضیم ولی خو ادم این فیلمارو میبینه دلش میخاد دیگه😐

ملی وراهها ی نرفته رو نگاه کن پشیمون میشی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهر میخوام😭

😠😠😠😠

سرآسوده ای داری برا خودت برو پادشاهی کن

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

من قبل ازدواج عاشق مرده غیرتی بودم اما بعد ازدواج که هی سر هرچیزی ی تیکه ی نگاه یقه مردم میگرفت اعصابم بهم میریخت با کلی مشاوره وسیاست بعد پنج سال بهش حالی کردم مردم ودر وهمسایه مردای فامیل لو لو نیستن بخوان زنتو بخورن😂😂😂

2731
دوبار بگه این چیه پوشیدی میفهمی دنیا دسته کیه😂😂😂

خو رو لباس و ارایش که حساس هس کلا....ولی مثلا از حاستگارای قدیمی و جدید میگم سکوت میکنه.

- ولی هر جور حساب میکنم، قرار نبود تو این سن انقدر بی ذوق و بی حوصله بشیم :))

اينايي كه شماگفتينوغيرت نميدونم براي يه مرد

اينكه با زنش مثل يه ملكه رفتار كنه غيرته به نظر من!

چن وقت پيشا رفته بوديم مسافرت با يكي از اشناهامون شوهر خودم دخالتي تو لباس پوشيدنم نداشت ولي اجازه نميداد كاري كنم يا وسيله اي رو من بلند كنم اما خانوم همسفرمون همش ميگفت اينو الان بپوشم شوهرم گير ميده عصباني ميشه و فلان ولي تا به شوهرش ميگفت وسيله هارو از ماشين بيار ميگفت خودت بيار من نميتونم خسته ام اين بنده خدا هم با وجودمريض بودنش ميرفت با چمدون و چن تاكيف سنگين ميومد شوهرش تكون نميخورد من به اينجور مردا ميگم بي غيرت حالمو بد ميكنن

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
2738

غیرت با تعصب فرق داره بچه ها اونی که اذیت کندس و محدود کنندس تعصب هست ...

مثلا پسر خاله من خیلی اذیت میکنه 27 سالشه نره غوله ولی عین احمقا هی به پای من و شوهرم میپیچه شوهرمم جوایشو نمیده یه بار گفتم چرا سکوت میکنی گفت احترام مامان باباتو نگهمیدارم ولی اگه یه بار بخاد تورو اذیت کنه جوری میزنم که صدای خورد شدن استخوناشو بشنوه ( و واقعا هم این کارو میکنه ) من به این میگم غیرت چون نه میزاره پسری به عشقش مزاحمت ایجاد کنه نه میزاره اب تو دلش تکون بخوره 

🌼 نگار خانومم 🌼 در تلاشم شاد و مثبت اندیش باشم یه خانوم فووول انرژی مثبت 🌹💓🌹

عکس بده وگرنه حرف دختر خالتو باور نمیکنیم

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
عکس بده ببینم خوشگلی اول

بوخودا همه میگن هستم ولی خو اینجا اشنا هس ببینه منو تاپیکای قبلی رو میخونه زندگیم میره رو دایره😅😅

- ولی هر جور حساب میکنم، قرار نبود تو این سن انقدر بی ذوق و بی حوصله بشیم :))

من هر چی تو خیابون از دستم بیفته حق ندارم خم بشم بردارم...نانوایی دوست نداره برم..هر جا برم میگه اژانس برو

اینا اذیتم نمیکنه....ولی اوایل اذدواج خیلی ستخگیر بود

تمام شهر هم زلیخا شدند....تو یوسف باش....
2706