2733
2739
عنوان

عجیب ترین لباسایی که توعروسیا دیدین چی بودن.🤨🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 5978 بازدید | 121 پست
یه عروسی هم رفتم تو روستا. دختره مارک کلیپس رو نکنده بود😐 میرقصید مارکه هم هی تکون میخورد

من بودم حتما🤣

همیشه خدا لباسام مارک دارن.هی بقیه میکننشون.

یبار راه میرفتم مانتوم جلو باز بود هم شلوارم مارک داشت هم مانتوم همه هم نگام میکردن منم حس خفن بودن داشتم .

یهو خواهرم زنگ زد بهم گفت مارک لباستو نکندی.اقا آب شدم از خجالت 

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 اسمتو تو اعلانام دیدم ترسیدم

حتما گفتی این کیه یهو اومده فشم میده😁😁😁

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

حدودا ٦ ٧. سال پيش عروسي رفتم يك دختر خانمي گفت براش آهنگ عربي بذارن.براي عروسي تاپ شلوارك جين پوشيده بود😑 بعد اهنگ ايشون كه پخش شد يدونه ازين شال پولكيا بست رو شلوار به كمرش تاپش رو درآورد با سوتين نخي و اون شلوار و شال پولكي ميلرزوند خودشو عربي ميرقصيد سر ميز ها هم ميومد خودشو برات از نزديك ميلرزوند. قشنگ احساس كردم تو اين فيلم قديمي سياه سفيدا هستم اومدم يك كاباره تهه پايين شهر

2728

از اقایونم بگم؟؟ ربط به لباس نداره هاااا

یک عروسی رفتیم خیلیم تعصبی بودن و حجاب داشتن خانوما بعد که اومدیم دیدم شوهر و پدر شوهرم چشما از تعجب باز میگفتن اینا پشت ماشینارو بالا زدن گالن گالن بیست لیتر بیست لیتر م ش رو ب پایین اوردن انقدر خوردن که همه پنچر بودن حتی به بچه های 5-6سالشونم دادن 

جالب اینکه عروسشون هنوز که هنوزه موهاشو کسی ندیده اما خب نوشیدنی رو اکین میخورن

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
ن بابا آخه من معمولی هستم با عرض معذرت فکر کردم رفتم وسط بازیگرای پو رن استار😁😂😑 هی بالا و پایین ...

😅😅😅😅

ماهم یه عروسی باز رفتیم . یه خانمه بود لباس سفید پفیییییی پوشیده بود لباس عروس نبودا ولی خوب انقد پ ...

نیدونم چرا بعضیا تو مجالس تاج میذارن

برای عروسم دیگه کمتر میذارن الان

آدم عادی تاجش چیه جو ملکه بودن گرفته 😄

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2740
حتما گفتی این کیه یهو اومده فشم میده😁😁😁

نه میدونستم مال این تاپیکه بازم ناراحت شدم 😂

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
از اقایونم بگم؟؟ ربط به لباس نداره هاااا یک عروسی رفتیم خیلیم تعصبی بودن و حجاب داشتن خانوما بعد که ...

😕😕😕

چقدر عجیب 

من خوشم نمیاد از ادمای عجیب درکشون نمیکنم.😐

کاش میشد فهمید برچه اسای اینکارو میکنن.

نیدونم چرا بعضیا تو مجالس تاج میذارن برای عروسم دیگه کمتر میذارن الان آدم عادی تاجش چیه جو ملکه ب ...

پریشب ارتیشگره بزور میخواست برام تاج بزاره منم هی اصرار که بابا نزار مگه عروسم.

خلاصه اخرشبزور یه تیکه سنگ نگین دار فرو کرد توموهام.

عروسی پسر دوست بابام،فامیلای عروس خیلی اوپن بودن،عروسیم مختلط بود

مایو پوشیده بودن😐😐مایو بودا ازینا که سوتینه با دامن کوتاه که شورت وصله بهش😐😑

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
نه میدونستم مال این تاپیکه بازم ناراحت شدم 😂

عزیزممم.ببخشید😘😅

نیدونم چرا بعضیا تو مجالس تاج میذارن برای عروسم دیگه کمتر میذارن الان آدم عادی تاجش چیه جو ملکه ب ...

😂من موقع عروسیم یه تاج ظریف گذاشتم سرم وقتی وارد تالار شدیم دیدم دوتا تاااااج دارن میان نزدیک منوداماد دیدم ای بابا ایناکه خواهرشوهروجاری هستن🤣

تاجشون به حدی بزرگ بود که نگو

آنکه اسب داشت غبارش فرو نشست، امان از گرد سم تازه خر خریده ها
2706