2733
2739
عنوان

عجیب ترین لباسایی که توعروسیا دیدین چی بودن.🤨🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 5978 بازدید | 121 پست
لباس مشکی پوست سفید از پایین تنه دو تا بند مثل زنجیر روی رون اش بود بالاتنه بدون استین دکلته بند سوت ...

یه مدت مد بود هرچی لخت تر باکلتستر.

خداروشکر بیخیال شدن.

توتالار میومدی انگار توحموم راه میرفتی.انقده لخت بودن.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
نه بابا 20 تومن احیانا جاییش طلا بکار نرفته بود؟😐

نمیدونم بخدا. منم همین سوال کردم. خیلییییی خوشگل بود خدایی ولی از وقتی شنیدم ۲۰ میلیون بوده.‌‌حالم بد. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروسی دوستم فامیل شوهرش خانومه یه کت شلوار باشلوار کوتاه و تنگگگ با یقه باااز ک خدا شاهده تا روی معدش بود ۵ انگشت بالای ناف خیلی ضایع بود خیلیییییی

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

یکیو دیدم

تی شرت ""بیشتر اونارو توی خونه میپوشن""

با شلوار لی پوشیده بود خیلی طلا ازش آویزون بود 

کلی النگو چندتا سرویس روهم ساعت تک پوش دستبندو....

کلی هم پز میداد و میرقصید😑😑😐😐😐تازه جوون بود

مثلا 26ساله

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍
2731

دوتام عروسی رفتم قوم داماد پیراهن بلند پوشیده بودن با پارچه گل ریز چادری دوخته شده بود مشکی گل رنگی ماکسی بدون هیچ برشی روسریم سرشون بود تو زنونه

حتی مادر داماد

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
مراسم عقد، عروس لباس قرمز پوشیده بود و پفی بود خودشم تپل و سبزه، اصلا جالب نبود، میگفت از خرم سلطان ...

بهش میگفتی قیافه خرم سلطانم میدیدی حداقل بعد ایده میگرفتی.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
چیکاره بوده !عروسیشون چجوری بود!

وضع خانم خیلی معمولی ولی پول پای لباس زیاد میده‌ . مثلا مانتو عیدش میدونم ۳.۵ خریده. 

عروسی معمولی رو به خوب. جالب خود عروس لباسش ۳ تومن گرفته بود😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
یه مدت مد بود هرچی لخت تر باکلتستر. خداروشکر بیخیال شدن. توتالار میومدی انگار توحموم راه میرفتی.ان ...

اره انگار لباس خوابه

لطفا یه صلوات بفرستید برای براورده شدن حاجتم😆میسی😍

یه بارم شنیدم یه خانومی تو عروسی که انداخته بودن تو خونه، نوار بهداشتیشو عوض کرده بوده انداخته بوده اتاق😱

پسر خونه اومده بود دیده بود

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
یه عروسی هم رفتم تو روستا. دختره مارک کلیپس رو نکنده بود😐 میرقصید مارکه هم هی تکون میخورد

😂😂😂

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
یه مدت مد بود هرچی لخت تر باکلتستر. خداروشکر بیخیال شدن. توتالار میومدی انگار توحموم راه میرفتی.ان ...

ن بابا آخه من معمولی هستم با عرض معذرت فکر کردم رفتم وسط بازیگرای پو رن استار😁😂😑 هی بالا و پایین و میلرزوندن تازه کلی فیلم و عکس هم گرفتن

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
بهش میگفتی قیافه خرم سلطانم میدیدی حداقل بعد ایده میگرفتی.

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اسمتو تو اعلانام دیدم ترسیدم

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2706