2737
2734
عنوان

رنگ چشم نوزادم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رنگ چشم پسر خالم تا دو سالگی ابی بود بعد عسلی شد الان که ۶ سالشه قهوه ای تیره شده

چرا واقعا منم اینجوری بودم😐

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !

در مورد رنگ پوستم بگم

دخترم به دنیا اومدی مثل سفید برفی بود بعد روز دوم که مرخص شدیم رفتیم خونه رنگش رفته رفته تیره شد و منم ناراحت بودم آخه تنها چیزی که تو بارداری بهش فکر میکردم رنگ سفید بچه بود بعد ۴۰ ام کم کم روشن شد پوستش الانم سفیده

البته مامانم میگه مهم سلامتی بچست و رنگ پوست و اینا اصلا مهم نیست

نه .ولی سبزه اگه چاق شه روشن میشه

رنگ پوست من بچگی خیلی تیره بود سبزه بودم تو خانواده هم فقط من سبزه بودم

الان که بزرگ شدم سفیدتر از همه ام و همچنان لاغرم

این پیج اینستا رو دوس دارم ،با استوریاش حالم بهتر میشهfuunclip2021@
2740

من گندمیم ولی شوهرم خیلی سفیده امکان داره بچم سفید شه ایا؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
رنگ پوست من بچگی خیلی تیره بود سبزه بودم تو خانواده هم فقط من سبزه بودم الان که بزرگ شدم سفیدتر از ...

چه باحال  😍

(اکانت دختر خالمه که ایشون پزشک عمومی هستن مال خودم ترکید بعدم دیگه فعلا ک موندگار شدم با همین اکانت )برا کسایی ک میپرسن😘 جمله بزرگان :کسی که میخواد بره یه لقمه م بذار جیبش که بره  و حتی از گشنگی برنگرده !
2706