2733
2739
عنوان

۲۳سالمه دوتا بچه دارم چیکار کنم حس مفید بودن ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3551 بازدید | 147 پست
خب ایشون حق دارن پس یه خانم از پیشرفت چی میخواد جز بهترین دانشگاه و شغل

عزیزم واقعا قابل تقدیر موفقیت شما

بنده هم معلم هستم و تمام شرایط شما رو دارم ولی موضوع این هست که ما خانم ها حداقل تو ایران هنوز به این مرحله نرسیدیم که اگر پیشرفت کردیم و به جایگاهی رسیدیم صرفا به خاطر خودمون هست و قرار نیست دیگران برای دستاورد های ما بهمون تبریک بگن و یا ما منتظر تبریک و تقدیر دیگران باشیم

و اینکه به نظر من قرار نیست کل موفقیت ها شغلی و اداری باشه شاید کسی در زندگی شخصی موفقیت های چشمگیری داشته باشه

و به نظر من مهم تر از کل امتیازات شغلی و تحصیلی حس خوب دادن به خودمون و دیگران مهمه

والا منم رفتم دانشگاه و شاغلم همین پیشرفت خاصی ندارم دوروغ چرا  تصور من چیزای دیگه ای بود مثلا ...

عزیزم من به واسطه رشته م هم کتاب نوشتم هم مقاله ای اس ای دادم هم در چند تا سمینار خارجی مقاله دادم و پرزنت کردم ..اللنم کارم در یک مرکز تحقیقاته 

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من به واسطه رشته م هم کتاب نوشتم هم مقاله ای اس ای دادم هم در چند تا سمینار خارجی مقاله دادم و ...

میتونم افتخار داشته باشم اسم کتابتون رو بدونم؟

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 
افرین بهت در زمینه ی اجتماعی خیلی پیشرفت داشتی و لذتش رو میبری ولی از نظر من اولین موفقیت برای یک زن ...

خدا رو شکر زندگی مشترک خوبی دارم و تمام تلاشم اینه مادر خوبی باشم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2731
ککسی دیگری رو تخریب نکرده.....یک خانم به استارتر میگه نه دانشگاه برو و نه کار کن بشین بچه بزرگ کن... ...

گلم اگه لحنتون تخریبی نبود خیلیا با خانه دار بودن بهشون بر نمی‌خورد و گارد نمیگرفتن 

خانه داریم یه نوع شغله بی منته دلیلی نداره کوچک بشماریم و نیازی به چیز دیگه ای داشته باشه

همونقدر که من به مطالعه و پیشرفت و سفر علاقه دارم یکی دیگه به خانه داری و انواع غذا های مختلف و تربیت فرزند و در کنار خانواده بودن رو ترجیح میده نه من به اون برترم نه اونا به من

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
میتونم افتخار داشته باشم اسم کتابتون رو بدونم؟

عزیزم  دوست ندارم اسمم رو در این فضا بگم...هر کسی خریم خصوصی خودشو داره...لازم نیست بخوام خودمو به شما اثبات کنم🤔

عزیزم به هرکاری علاقه داری همونو دنبال کن وتوی همون پیشرفت کن وسعی کن ازش لذت ببری 

دانشمند پروفسور طراح خطاط نقاش چه میدونم فلان کارمند رییس کارخونه چه زن چه مردش آخرسرش همشون راهی قبرستون شدن اونی برد که از زندگیش لذت برد وانسان درستی بود وفرزند خوب تربیت کرد وزندگی تمیزی داشت

هیچ وقت واسه ادامه دادن دیر نیست من قبل ازدواج فوق دیپلم داشتم ...عاشق معلمی هستم دوازده ساله ازدواج کردم الان تازه از مهر شروع کردم کارشناسی علوم تربیتی خواندن ...هرچیزی دوست داری دنبالش برو حالا میخواد مادری و زندگی باشه کار یا شغل..هرکسی قابل احترام ...همدیگه رو قضاوت نکنیم ..نا امید هم نکنیم یاد بگیریم همدیگه رو دوست داشته باشیم...میشه هم مادر خوبی بود هم به خواسته های زندگیت هم برسی اما برای همه اش باید تلاش کنی شادو سلامت باشی 

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
2740
عزیزم  دوست ندارم اسمم رو در این فضا بگم...هر کسی خریم خصوصی خودشو داره...لازم نیست بخوام خودمو ...

جالبه که واسه اثبات شغل و تحصیلاتتون  همش دارین با این و اون جر و بحث می‌کنید

موفق باشید 

🖤🦢 𝑰 𝒘𝒊𝒔𝒉 𝑰 𝒅𝒆𝒔𝒆𝒓𝒗𝒆𝒅 𝒕𝒐 𝒅𝒊𝒆 
اکثرا همون کودک همسرانی هستن که در چهارده سالگی ازدواج کردن و حسرت همه چی به دلشون مونده ادم دلش میس ...

اتفاقا یه همکار دارم که در ۱۴ سالگی ازدواج کرد یعنی هنوز دیپلم هم نداشت زودم بچه دار شد الان هم ازدواج کرده هم بچه هاش بزرگ شدن هم خودش ادامه تحصیل داد و چند وقت پیش ارشد دولتی یکی از بهترین دانشگاهها قبول شد و الانم چند ساله که وکیل شده

اتفاقا یه همکار دارم که در ۱۴ سالگی ازدواج کرد یعنی هنوز دیپلم هم نداشت زودم بچه دار شد الان هم ازدو ...

افرین خیلی عالیه

منم میگم تو هر زمانی با هر تعداد بچه ادم باید پیشرفت کنه و استارتر رو تشویق کردم اما اینجا میگن بشین بچه بزرگ کن فقط

عزیزم واقعا قابل تقدیر موفقیت شما بنده هم معلم هستم و تمام شرایط شما رو دارم ولی موضوع این هست که م ...

افرین به شما بانو

بهترین جواب در کمال احترام و با منطق بدون نگاه از بالا به دیگران

واقعا مقام معلمی برازنده شماست

دلم گرفته از این روزها ،دلم تنگ است ،میان ما و رسیدن هزار فرسنگ است.....
2706